Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Adrian, Kwiatko, Arek macie byc na spocie bo bede mial koszulki :decayed::decayed::decayed:

doszły mnie słuchy, że nawet Leszek z Nidzicy z młodym przyjadą:)

Czajka to pewnie zapomniał już co to jest spot:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzbierało mi sie troche chemii i sprzętu do tego,sporo czasu spędzonego w necie do tego praktyka na autach kolegów.Oni zadowoleni że mają odnowione auto ja zadowolony że swojego nie załatwiłem:wink:Sam widziałeś Golf czarny był jak smoła:ad::ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie qwa nie bedzie bo sobie wymyslili w pracy k**wa meeting ogolnopolski jutro i w sobote po poludniu bede dopiero:/ qwa od 2 lat nic nie organizowali i teraz wymyslili, dowiedzialem sie w tym tyglu, psia mac:/ a kurde na motosercu chcialem sie pojawic i na kortowie:/

takze Załeq, trzymaj koszulki moje na chacie, wiem ile jest moich:p

Skrzypek, co do zimmermanow, to jakie bierzesz, gladkie, czy nawiercane? co do gladkich to nic nie powiem bo mam nawiercane OZ'ty na przodzie i tyle, klocki tez OZ. wg mnie sa spoko, jakiejs turbo rewelacji nie ma bo 288 to pikus nie tarcza, ale zatrzymuja mnie i wygladaja ladnie:) haha

Jacek tez zimmermany chyba ma, ale sluszny rozmiar, nie wiem , niech sie wypowie czy jemu te dziurki po przewiertah na przedniej osi tez tak mocno pylem z klockow sie zapychaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzypek, co do zimmermanow, to jakie bierzesz, gladkie, czy nawiercane? co do gladkich to nic nie powiem bo mam nawiercane OZ'ty na przodzie i tyle, klocki tez OZ. wg mnie sa spoko, jakiejs turbo rewelacji nie ma bo 288 to pikus nie tarcza, ale zatrzymuja mnie i wygladaja ladnie:) haha

Jacek tez zimmermany chyba ma, ale sluszny rozmiar, nie wiem , niech sie wypowie czy jemu te dziurki po przewiertah na przedniej osi tez tak mocno pylem z klockow sie zapychaja?

łysy ja mam tylko skromnego TDI_ka 1,9 115KM więc po co mi nawiercane tarcze:wink: trochę rozsądku:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie dla rozsadku, ja tam jestem zdania ze takie rzeczy jak hebel wstawiam najlepsze na jakie aktualnie mnie stac, jeden ch. czy masz 115km czy 350km w krytycznej sytuacji mocny hebel nie zaszkodzi.

Marcie jak sie w bravce tarcze skoncza wleci 4tlok i tarcza 312,a tez tylko 120km;)

inna sprawa ze nigdy nie widzialem realnego porownania hebli w takim samym samochodzie tarcz gladkich z nawiercanymi, czy faktycznie jest zaczna poprawa, czy to tylko pic na wode.

ale rasowo wygladaja:P pomalowac zacisk na czerwono, to juz w ogole hamuje za***iście:) hehee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie dla rozsadku, ja tam jestem zdania ze takie rzeczy jak hebel wstawiam najlepsze na jakie aktualnie mnie stac, jeden ch. czy masz 115km czy 350km w krytycznej sytuacji mocny hebel nie zaszkodzi.

Marcie jak sie w bravce tarcze skoncza wleci 4tlok i tarcza 312,a tez tylko 120km;)

inna sprawa ze nigdy nie widzialem realnego porownania hebli w takim samym samochodzie tarcz gladkich z nawiercanymi, czy faktycznie jest zaczna poprawa, czy to tylko pic na wode.

ale rasowo wygladaja:P pomalowac zacisk na czerwono, to juz w ogole hamuje za***iście:) hehee

no tak nic tak dobrze nie hamuje jak hebel z czerwonymi zaciskami:polew:

---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:49 ----------

dom stawiasz?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eSPe powiem Ci że u nas też ciekawy spot odbył się w cerfurze:wink:

http://i247.photobucket.com/albums/gg153/jaccov6/917851_zpse5ba6400.jpg

Nie wiedziałem że w Kolnie jest Kerfur.

Poza tym ja mówię o spotkaniu ludzi z grupy Audi a nie skośnookich Nissanów z F&F.

W końcu to chyba forum Audi a nie Nissana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Espe :decayed:

Jacek teraz jest mieszkańcem P-wo Kampton :decayed::decayed::decayed: i Kerfur ma za winklem :naughty:

A czy Audi czy nissan jeden kuj liczy sie zajawka :decayed: A czym nowszy samochod niewazne czy merc, audi, nissan, dacia sypia sie tak samo czyli jak choinka na trzech kroli albo jak budynki w Iraku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę mnie niestety nie będzie. Qwa muszę kiblować w robocie!!!

Karol na pewno coś wymyślisz i zerwiesz się:) wieżę w ciebie:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za spotka chłopaki :wink::wink::wink: miło było szkoda ze musze siedziec dalej w tej jeb.. robocie :kwasny::kwasny::kwasny::kwasny: Dzieki Jacek za sparing na Witosa :decayed: i dawaaaajjjj fotyy:naughty::naughty: a ja ide pracowac dalej :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...