Jump to content
IGNORED

Oryginalny Subwoofer A4 B5 do sedana


Przemek.1997

Recommended Posts

Witam, myślałem ostatnio nad montażem w moim sedanie subwoofera od avanta, z samym mocowaniem jakoś bym poradził, tylko chciałem się zapytać o podłączenie, w jaki sposób to podłączyć? W aucie mam radio Audi Symphony 1, oryginalne głośniki w przednich drzwiach i tylnej półce a w bagażniku oryginalną zmieniarkę na 6 płyt. Jak do tego podłączyć taki subwoofer żeby to grało? Jaki wzmacniacz do tego?

Edited by Przemek.1997
Link to comment
Share on other sites

a czy to warte zachodu , gać będzie słabo a roboty tyle co byś zrobił zabudowę pod konkretny głośnik w boczku i wtedy tylko kable jakiś wzmak i gra ładnie , sedan ci nie da takich efektów dźwiękowych co kombi, bo ma bagażnik zabudowany, kombi natomiast ma otarty, zasłania go tylko roleta więc bas dostaje się do kabiny, nie bez powodu oryginalnie nie wkładali tego do sedana , po prostu było to bezcelowe.

Ale jeżeli jesteś uparty, to na pewno trzeba dołożyć kabli, kupić oryginalny wzmacniacz i kostki wszystkie, nie jestem pewny czy masz w ogóle podłączenie w radiu do takiego suba, ponieważ nie oszukujmy się, radio jest stare jak świat i nie daje żadnych efektów dźwiękowych.

Link to comment
Share on other sites

Kolego ja mam u siebie w sedanie komplet Bose i do tego suba Bose z Avanta - jak dla mnie gra pięknie. Jeśli chcesz więcej informacji to dawaj PW

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...