Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VAG TDI Chiptuning Edc15/16 1.9TDI 2.0TDI, Hamownia Drogowa Dynomet Trójmiasto


golden87

Rekomendowane odpowiedzi

Cytuj

Zajmujemy Się Podnoszeniem Mocy w Silnikach Diesla - Głównie Auta z Grupy VAG oparte na sterownikach EDC15 i EDC16 ( czyli wiekszość od 2000-2008) 1.4TDI, 1.9TDI , 2.0TDI , Indywidualne programy na bazie orginalnego softu i zaleceń Klienta , żadnych Gotowców

Posiadamy drogową hamownie duńskiej firmy DYNOMET. Hamownia umożliwia pomiar mocy i momentu obrotowego silnika przed oraz po modyfikacji elektronicznej w autach z napedęm na przednią oś, tylną , a także w autach z napędem 4x4.

Posiadamy Również urządzenie Racelogic Performance box do mierzenia przyspiesznia

Pracujemy w godzinach popołudniowych oraz wieczorno/nocnych w tygodniu oraz w weekendy . Pomiar może obybywać sie w 4 różnych lokalizacjach w Gdyni , Gdańsku oraz Rumi

https://www.facebook.com/Barthezz2/

Serdecznie wszystkim polecam którzy chcą modyfikować swój pojazd pod względem zmiany oprogramowania w Dieslu,

Łukasz posiada ogromną wiedze na temat tunningi 1.9 TDI (v-ce mistrz polski klasa diesiel)
W bardzo konkurencyjnych cenach modyfikuje zarówno seryjny 1.9 jak i modyfikowane, dodatko Lanuch Control, Popcorn, twarda odcinka...

Robiłem kilka moich aut i serdecznie polecam, wszystkich znajomych których namówiłem są zadowloleni :)

12717692_235836946754647_783348393350865

Polecam serdecznie,

Na hasło ze jest się z polecenia Golden'a z Elbląga dodatkowy bonus :)

Edytowane przez golden87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkop po czasie - z racji 1,8 T jedynie hamowałem na Dynomecie drogowym, polecam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się przyznam, że skorzystałem z usługi i mogę powiedzieć, że podejście super, mega wiedza. Objaśnił mi sporo rzeczy. No i przede wszystkim autko nabrało sił :D

a4chip.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...