Jump to content
IGNORED

VAG TDI Chiptuning Edc15/16 1.9TDI 2.0TDI, Hamownia Drogowa Dynomet Trójmiasto

golden87

Recommended Posts

Zajmujemy Się Podnoszeniem Mocy w Silnikach Diesla - Głównie Auta z Grupy VAG oparte na sterownikach EDC15 i EDC16 ( czyli wiekszość od 2000-2008) 1.4TDI, 1.9TDI , 2.0TDI , Indywidualne programy na bazie orginalnego softu i zaleceń Klienta , żadnych Gotowców

Posiadamy drogową hamownie duńskiej firmy DYNOMET. Hamownia umożliwia pomiar mocy i momentu obrotowego silnika przed oraz po modyfikacji elektronicznej w autach z napedęm na przednią oś, tylną , a także w autach z napędem 4x4.

Posiadamy Również urządzenie Racelogic Performance box do mierzenia przyspiesznia

Pracujemy w godzinach popołudniowych oraz wieczorno/nocnych w tygodniu oraz w weekendy . Pomiar może obybywać sie w 4 różnych lokalizacjach w Gdyni , Gdańsku oraz Rumi

https://www.facebook.com/Barthezz2/

Serdecznie wszystkim polecam którzy chcą modyfikować swój pojazd pod względem zmiany oprogramowania w Dieslu,

Łukasz posiada ogromną wiedze na temat tunningi 1.9 TDI (v-ce mistrz polski klasa diesiel)
W bardzo konkurencyjnych cenach modyfikuje zarówno seryjny 1.9 jak i modyfikowane, dodatko Lanuch Control, Popcorn, twarda odcinka...

Robiłem kilka moich aut i serdecznie polecam, wszystkich znajomych których namówiłem są zadowloleni :)

12717692_235836946754647_783348393350865

Polecam serdecznie,

Na hasło ze jest się z polecenia Golden'a z Elbląga dodatkowy bonus :)

Edited by golden87

Odkop po czasie - z racji 1,8 T jedynie hamowałem na Dynomecie drogowym, polecam. :)

A ja się przyznam, że skorzystałem z usługi i mogę powiedzieć, że podejście super, mega wiedza. Objaśnił mi sporo rzeczy. No i przede wszystkim autko nabrało sił :D

a4chip.jpeg