Jump to content
IGNORED

Swiatla audi a4 b6

Mirek95

Recommended Posts

witam posiadam audi a4 b6 usa 1.8 t  właśnie mam problem gdyż w audi mam tylko pokrętło świateł chciał bym zeby było ze na 0 nie mam świateł a są i na pozycji mieć przeciw mgielne bo w innych wersjach jest ze obok pokrętła są jeszcze dwa dodatkowe do podprowadzenia do domu przeciwmgielne czasowe i te drugie nie pamiętam a ja tych dodatkowych dwóch pokręteł nie mam tych

9 minut temu, Mirek95 napisał:

witam posiadam audi a4 b6 usa 1.8 t  właśnie mam problem gdyż w audi mam tylko pokrętło świateł chciał bym zeby było ze na 0 nie mam świateł a są i na pozycji mieć przeciw mgielne bo w innych wersjach jest ze obok pokrętła są jeszcze dwa dodatkowe do podprowadzenia do domu przeciwmgielne czasowe i te drugie nie pamiętam a ja tych dodatkowych dwóch pokręteł nie mam tych

Próbowałem zrozumieć co napisałeś i szczerze przydał by się tłumacz ale:

Skoro światła mijania świecą nawet w pozycji 0 to albo tak jest ustawione kodowanie w module MCE albo przełącznik świateł jest uszkodzony i dlatego od razu ci zapala światła po przekręceniu kluczyka

Skoro chcesz mieć CLH to potrzeba ci dołożyć lusterko z czujnikiem zmierzchu, oraz ten właśnie mały przełącznik aby była możliwość deaktywacji działania CLH.

Skoro nie masz obok pokrętła świateł żadnego takiego małego przełącznika to wnioskuje ze masz ksenon/biksenon. W B6 podwójny przełącznik występował tylko w momencie kiedy była ręczna regulacja wysokości świateł(zwykłe lampy) oraz CLH. Jeśli był ksenon/biksenon i CLH to przełącznik był pojedynczy . Dopiero w B7 występował ten przełącznik w zestawieniu DRL oraz CLH

• Upvote 1

Dokładnie tak jak hugo pisze, a na marginesie Mirku to chyba działy ci się pomyliły:)

A z ciekawości masz Mirku lusterko z czujnikiem zmierzchu?

Edited by YoGi1984