Jump to content
IGNORED

Dzwonią hamulce na wstecznym

sebaaa692

Recommended Posts

jaki zacisk ATE

musisz sprawdzić czy sprężyny są i czy dobrze siedzą albo ci klocki dzwonią w jarzmie

Sprawdzałem i sprężyny siedzą. Zacisk trw. Jeśli dzwonią w jarzmie to co się do z tym zrobić?

1 godzinę temu, sebaaa692 napisał:

Sprawdzałem i sprężyny siedzą. Zacisk trw. Jeśli dzwonią w jarzmie to co się do z tym zrobić?

zaciski trw nie mają sprężyn

klocki maja takie sprężynki na końcach  nie weszły przypadkiem w zacisk?

Edited by wyzyk83

Być może coś pomyliłem. Mam b5 polifta, zacisk z takim wygietym drutem. W sobotę zwala Koła zdejmie zacisk i poskładam wszystko od nowa ? Tarcze i klocki mam nowe od Wandeja ferodo/ferodo. Przed wymiana było ok ale podczas wymiany miałem problem z tym drutem bo za nic nie chciał wyjść więc go trochę odchylilem żeby zacisk zwalić.

Edited by sebaaa692

50 minut temu, sebaaa692 napisał:

Być może coś pomyliłem. Mam b5 polifta, zacisk z takim wygietym drutem. W sobotę zwala Koła zdejmie zacisk i poskładam wszystko od nowa ? Tarcze i klocki mam nowe od Wandeja ferodo/ferodo. Przed wymiana było ok ale podczas wymiany miałem problem z tym drutem bo za nic nie chciał wyjść więc go trochę odchylilem żeby zacisk zwalić.

jak masz ten drut to zaciski masz ate i to pewnie jest przyczyna twojego dzwonienia

musisz dobrze dobgiąć ta sprężyne i założyć ją za jarzmo

mam nadzieje że piaste odpowiednio przygotowałeś pod nowa tarczę

Jasne, piaste niemal na błysk wyczyścilem. Z heblami nie ma problemu poza opisanym wyżej. Jutro biorę się za robotę i dam znać jaki efekt. Pozdro