Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co to za wtyczka


pdk

Rekomendowane odpowiedzi

Grzebalem przy pompce spryskiwaczy ale przy okazji zauważyłem ze lata mi jakas luźna wtyczka obok zbiorniczka plynu wspomagania (jak na foto) wie ktos od czego to? przewod jest spiety razem z dwoma innymi i idzie w nadkole. Żadna kontrolka sie nie świeci. 

IMG_20171202_094835.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz klimatronica to sprawdź, czy po jego włączeniu załącza się wentylator na chłodnicy - ten po lewej stronie stojąc przed autem. Wydaje mi się, że może to być wtyczka właśnie od tego wentylatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok sprawdze, ale dodam ze nie mam zadnych problemow z klima ani z temp silnika wiec nie wiem czy to jest to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz wskaźnik temperatury na zewnątrz (na liczniku)? wygląda na jakiś czujnik a w tej okolicy to może być temperatury płynu lub powietrza ...

na wtyczce brakuje metalowej spinki ...

sprawdź zbiornik spryskiwaczy

Edytowane przez swirus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wskaznik temp zew, pokazuje dobrze. 

nie mam czujnika poziomu plynu spryskiwaczy, to przedlift.

Jedna rzecz przychodzi mi do glowy, czy mozliwe ze ta wtyczka jest od jakiegos czujnika airbag? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, pdk napisał:

ok sprawdze, ale dodam ze nie mam zadnych problemow z klima ani z temp silnika wiec nie wiem czy to jest to

Przy aktualnych temperaturach klima będzie dobrze działała również bez tego wiatraka. Problem pojawiłby się przy upałach - wtedy sama chłodnica by nie wystarczyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli świecą poduchy to podepnij autko do kompa .

brak czujnika też pokaże.

wtyczka jest dosyć mała i przewody chyba też więc nie jest to wentylator

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zajrzałem pod maskę. Faktycznie, tak jak napisał #swirus nie jest to wtyczka od wiatraka. Tyle tylko, że u mnie jest to na 100% wtyczka od czujnika temperatury zewnętrznej - tego, który znajduje się pomiędzy chłodnicą a zderzakiem. Zastanawia mnie teraz tylko jakim cudem Ci pokazuje dobrą temp. zewnętrzną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...