Skocz do zawartości
IGNOROWANY

podświetlenie pokrętła i nawiewów


mati9024

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem w swoim audi a4 b7 rocznik 2005, wczoraj zauważyłem w nocy że moje podświetlenie od pokrętła świateł nie jest takie jak wcześniej, czyli na mocny czerwony kolor podświetlone to samo z nawiewami, tzn z tym pokrętłem od otwierania i zamykania, są lekko czerwone tak jakby przygasły... co mogło się stać? jakiś bezpiecznik? przyznam szczerze, że psuje mi to wygląd w środku auta w nocy, jakieś rady? gdzie się z tym zgłosić by pomógł ktoś w ewentualnej naprawie? dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a próbowałeś rozjaśnić

plusem na liczniku rozjaśniasz

minusem ściemniasz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, wyzyk83 napisał:

a próbowałeś rozjaśnić

plusem na liczniku rozjaśniasz

minusem ściemniasz

 

 

którym plusem i minusem na liczniku tu obok gdzie napis MODE ? a to nie jest od zegarka i daty? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, wyzyk83 napisał:

tak mozesz regulować intensywnośc poświetlenia

tak próbowałem no i faktycznie rozjaśnia lub ściemnia ale tylko same zegary, przyciski szyb i konsole środkową (klima, radio) a pokrętła od świateł i kratek nawiewu nie, aha i zauważyłem że te 2 diody rzucające światło na lewarek zmiany biegów słabiej oświetlają to samo jest w gniazdu zapalniczki, więc pokrętło od świateł jak i kratki nawiewu muszą mieć inne jakieś zasilanie, nie wiem jak to nazwać nie znam się, świecą ale słabiej jak wcześniej, teraz w nocy prawie nie widać tego jak świecą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

one ogolnie ,maja swiecic słabiej, jest ok

 nie szukaj dziury

Edytowane przez elmo814
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, elmo814 napisał:

one ogolnie ,maja swiecic słabiej, jest ok

 nie szukaj dziury

no jednak skoro zauważyłem, że mniej świecą niż 2 dni temu i wcześniej no to nie mają świecić słabiej bo wcześniej tak nie było, teraz prawie wcale nie świecą, coś się porobiło, byłem na myjni może gdzieś wilgoć podeszła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha i właśnie teraz zauważyłem że gdy naciskam na pokrętło na te ikonki pozycji świateł to lekko mrugają czasami tak jakby coś nie łączyło tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat do zamknięcia, dzisiaj wszystko wróciło do normy i świeci tak jak wcześniej, nie wiem samo się naprawiło :D cud ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, problem jednak powrócił. Znowu słabo bardzo nawet świecą te podświetlenie od pokrętła świateł jak i intensywność nawiewu w sensie to od zamykania kratek i otwierania, jak i również te 2 lampki ledowe co rzucają światło na skrzynie biegów... :( pomocy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...