Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pompka centralnego - jaką kupić ?


kristofer21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! Posiadam Audi A4 1995r 1.8 (125 PS) i mam taki mały problem kupując autko nie działał zamek centralny, wiec sprawdziłem w bagażniku czy jest tam pompka centralnego i co sie okazalo ze jej tam nie ma pozostało tylko puste miejsce po niej i hm.. pytanie jaka teraz tam kupić??? Może ktoś mi pomóc please z tego co oglądałem zostały tylko kable do podleczenia takie trzy kostki i jeden wężyk jutro zrobię zdjęcie i wsadzę na forum myślę ze jak kupie te pompkę to centralny będzie normalnie chodził ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro masz 3 kostki i 1 wężyk to pewnie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madra ksiazka mowi ze w tym roczniku byly takie papki

4A0 862 257H

4A0 862 257J pompka dla aut z antynapadem i sterowaniem zamkow (podczerwien)

8L0 862 257G

8L0 862 257M

moze sie przyda :)[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 21:05_________________________________________________jutro podam dokladny nr pompki taki jak ja mam na pompce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Dzięki przyda sie napewno no to super to właśnie sprawdz jak możesz jaki numer jest na twojej pompce byłbym bardzo wdzieczny :)[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 21:29_________________________________________________Oto link do zdjęć dzisiaj robiłem po pompce z centralnego zostały tylko 3 kostki 1 wężyk i gąbka w której sie ją przechowuje na niej jest jakiś numer hm????

http://fotohub.pl/view/d27981aeb675d215c5de633c80be6313

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numerem się nie sugeruj ja miałem inny na gąbce i inny na pompce, ale to bedzie taka pompka jak ci podałem w moim pierwszym poście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm no tez tak myślę ale poczekam co napisze kolega Tom A4 ma ten sam silnik i rocznik napisał ze sprawdzi jaki on ma numer na pompce to wolałbym kupić wlaśnie z takim numerem jak on ma, bo jak kupie z innym a nie będzie coś potem trybić to nie mam zamiaru wyrzucać kasy w błoto he :>[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 20:30_________________________________________________Może znalazł by sie ktoś kto ma taki sam silnik i rok produkcji jak moja A4 , by był taki dobry i sprawdził u siebie jaki numer ma na swojej pompce centralnego i mi tu napisał na forum please bardzo proszę o pomoc!!!!! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: mialem wczoraj sprawdzic ale nie dalem rady ja mam na pompce taki nr 4A0 862 257 J i pompka jest z jednym wyjsciem.[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 17:39_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item532400501_pompka_centralnego_zamka_audi_a4_4a0_862_257_j.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4A0 862 257J pompka dla aut z antynapadem i sterowaniem zamków (podczerwień) czyli masz tą co wypisałeś że w tym roczniku występowały o takich numerach to też taką kupię i zobaczę myślę że będzie wszystko pasować??

A masz w swoim aucie fabryczny alarm?? i otwierasz centralny normalnie kluczykiem czy masz pilot??? Bo ja nie mam pilota woogóle tylko centralny by chodził tylko po przekręceniu kluczyka w drzwiach .Bo ten alarm z tą pompką ma też coś wspólnego... Jeszcze raz dzięki że sprawdziłeś!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem maly problem z netem ale jest juz ok nie ja mam ori alarm odlaczony i mam podpiety pod inny ale central chodzi bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kristofer21 a czy pod pompke nie miałes podpietego takiego grubszego weża podobnego do zwyklego ogrodowego tylko ze przezroczystego?? Brejdakowi tez padł centralny zamek w ADRku i prawdopodobne czeka go wymiana pompki...a jak by tak podmienic na chwile pompke od innego auta :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem taka pompkę co ma Tom A4 tylko czekam aż mi ja przyślą i zobaczę przy podłączeniu czy będzie wszystko chodzić jestem ciekaw dziękuję wszystkim za pomoc w szczególności właśnie Tom A4!!!!! Jeszcze raz dzięki!!!Jak założę to zdam relację !!!![br]Dopisany: 09 Luty 2009, 20:03_________________________________________________

kristofer21 a czy pod pompkę nie miałeś podpiętego takiego grubszego weża podobnego do zwykłego ogrodowego tylko ze przezroczystego?? Brejdakowi tez padł centralny zamek w ADRku i prawdopodobne czeka go wymiana pompki...a jak by tak podmienic na chwile pompkę od innego auta :mysli:

Nie niestety nie miałem tam podpiętego takiego grubszego węża woogóle takiego czegoś tam nie ma :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8L0 862 257G

8L0 862 257M

te pompki wystepowały do pieor w wersjach avant sa na dwie rurki cisnienia i podcisnienia

ty potzrebujesz tej

4A0 862 257J pompka dla aut z antynapadem i sterowaniem zamkow (podczerwien)

jesli nieznalazłes to sie odezwij do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8L0 862 257G

8L0 862 257M

te pompki występowały do pieor w wersjach avant sa na dwie rurki ciśnienia i podciśnienia

ty potrzebujesz tej

4A0 862 257J pompka dla aut z antynapadem i sterowaniem zamków (podczerwień)

jeśli nieznalazł es to sie odezwij do mnie

Juz mam wlanie zakupiłem te co podawałeś 4A0 862 257J dzisiaj przyszla za parę dni montaż dzięki pozdro!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze moglem pomoc jak podlaczysz daj znac czy wszystko jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w sumie się podłącze też poszukuje pompy tylko że do 97' Avant 2,8 Q. stara padła kupiłem nową, i jak miałem z alarm domykanie szyb itd. w tej nic nie działa tylko centralny po zakodowaniu kluczyka. I nie wiem z jakią ostatnią literą kupić żeby wszystko działało. Stara ma K

Będę wdzięczny za pomoc

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...