Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wibrujący wydech !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy borykał się kiedyś ktoś z wibrującym tłumikiem ? sprawdziłem dziś gumy są OK, wydaje mi się że przez ten tłumik autko mi wibruje na biegu jałowym oraz na lewarku też czyć minimalne wibracje, żadnych dziwnych dzwięków nie słychać autko normalnie jeździ ale gdy trzeba podjechać do świateł i się zatrzymać zaraz po wciśnięciu sprzęgła zaczynają się te wibracje. ????? Oczywiście naczytałem się już na internecie że to może być od Plecionki lub poduszek do koła dwumasowego lub wtrysków... Dodam jeszcze że autko pracuje równo. Doczytałem ze B7 mają problemy z pompą oleju z tym wyrabiającym się imbusem ale to chyba nie ma nic wspólnego z wibracjami. Pozdrawiam i wrzucam zdjęcie pacjęta :P 2.0 TDI BRD

26062824_1932657666764975_1132433935_o.jpg

Opublikowano

zacznij od plecionki, koszt nieduży a możliwe że ominie Cię bez skuteczne wydawanie kasy

a czy wibracje znikaja po delikatnym zwiekszeniu obrotów?

Edytowane przez MemberA4

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, MemberA4 napisał:

zacznij od plecionki, koszt nieduży a możliwe że ominie Cię bez skuteczne wydawanie kasy

a czy wibracje znikaja po delikatnym zwiekszeniu obrotów?

Dzięki kolego za odpowiedź, wibracje znikają ale może dodam cos jeszcze, po dodaniu gazu rusza się karoseria tak jak by gdzieś były luzy ale czy to może być przez tłumik ? tak jak mówisz plecionka ma luzy i po dodaniu gazu wydech sie rusza i przenosi się to na całą budę ? Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Sprawdź jeszcze poduszki może któraś się już poddała. Ja też mam delikatne wibrację na biegu jałowym lecz mam wrażenie ze to przez poduszki silnika bo były wymieniane i tak jakby były trochę za sztywne

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kurczę mój problem jest nietypowy ponieważ po przejechaniu 50km ( autostrada ) do pracy, na parkingu po prostu wibracji nie ma, dzieki panowie za podpowiedzi w czwartek jadę do Polski umówiłem się już na diagnostykę więc zobaczymy co w trawie piszczy :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 20.01.2018 o 17:28, Masmix1992 napisał:

w czwartek jadę do Polski umówiłem się już na diagnostykę więc zobaczymy co w trawie piszczy :P

i jak ma się sprawa z wydechem?? coś zdiagnozowane?

Edytowane przez MemberA4

Opublikowano
  • Autor

Byłem w PL i mechanik mi powiedzial ze musze wymienic cała rure o numerze 8e0253301eq Koszt takiej rury ponad 1000 PLN i nie wie czy w pl jest dostepna i może trzeba by sprowadzać z Niemcowni

Powiedzial ze mogl by tez wymienic samą plecionkę ale nie wie ile by wytrzymała więc narazie problem pozostał.

Dzięki że interesujesz sie tematem :) Życzę miłej niedzieli 

Edytowane przez Masmix1992

Opublikowano

najpierw spróbuj wymienić samą plecionkę na tej rurze u jakiegoś dobrego tłumikarza bo faktycznie nowej takiej rury w PL poza ASO nie dostaniesz, ja szukałem podobnej do swojego tylko że nie ma w niej plecionki, dostepna w ASO na zamówienie(cena kosmos) bo zamienniki praktycznie nie występują a jak wystepują to nie w PL np taka firma jak IMASAF

 

 

 

Opublikowano
  • Autor

Kurcze w PL byłem któtko więc nic nie kombinowalem a w Szwajcarii nie ma takich ludzi jak w PL ten od tego ten od tego, na dodatek jeszcze za godzine biorą 100fr = 360zł za godzinę pracy :D

Ale będę cos kombinował, może znajdę jakiegos Polaka w Niemcowni bo nie mam daleko :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.