Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 95r Laserrot


Dziura

Rekomendowane odpowiedzi

Przegląd przeszła bez zastrzeżeń w wieku 23lat (pojechałem bez xenonów i dystansów :P ), dostała nowe filtry, olej, klocki, no i ostatnio laleczka poszła na polerke + wosk, chyba jest zadowolona :)

0049864e76579382med.jpg

25cd8dd9465be138med.jpg

86d000298687483dmed.jpg

dbf457d5d31fae02med.jpg

0a96098bd4e16b05med.jpg

Edytowane przez Dziura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wleciały wszystkie ciemne szybki folia 20% (przejrzystości), ktoś chce zobaczyć efekt, czy nikt już nie śledzi tematu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2bd77b4b60526c58.jpg

5c604519dcf22323.jpg

e72af2607c8741d1.jpg

Polerki bałem się robić na swoim, więc dałem do profesjonalnego gościa, ja jedynie co jakiś czas woskuje i jest efekt co widać na zdjęciach :D

Edytowane przez Dziura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieskim się to nie spodoba, ale grunt, że wszystkie szyby przyciemnione, a nie tylko tylne bo źle by to wyglądało :) jak widoczność w nocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jakoś się udaje bez kontroli :) no właśnie mam to samo, że sam tył wygląda słabo i albo wszystkie albo nic, i po długich namysłach padło że na całość folia delikatnie ciemniejsza niż ori vw/audi piecowo. Dla mnie kozak w aucie ciemniej, mniej się grzeje, jedynie w nocy z jazdą do tyłu troszkę gorzej, ale to też wina moich przyciemnionych lamp z tyłu :P jak się nie doczepią na drodze, że będę musiał zrywać to na przegląd w kwietniu z otwartymi szybami, może się uda :D 

edit: znowu dostała mały prezent, pas przeciwsłoneczny na szybe czołową

dc4656f488190dc5.jpg

Edytowane przez Dziura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Względem tego jak auto wyglądało zaraz po zakupie jest bardzo duża różnica, autko nie do poznania. Teraz ten czerwony kolor rzeczywiście robi robotę :) Nie myślałeś o oklejeniu dachu na czarno? ciekawe jak by to wyglądało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile za szybki? Mi w avancie we Wro krzyczą bez przodu prawie 600zł :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Ben3k napisał:

Ile za szybki? Mi w avancie we Wro krzyczą bez przodu prawie 600zł :x

Ja do sedana za tylne 350 to cena ładnie wyskoczyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za samą tylną szybę w sedanie zapłaciłem 230 zł :) chodzi mi po głowie przyciemnienie tylnych lamp, ale nie wiem czy nie posiedzi to tylko do pierwszej kontroli policji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za sam tył chciał 350zł, z przodem 450zł, ale wyszło 400zł bo już brat przyciemniał a6 i ojciec a3 :D co do tylnej szyby to się nakurwował, bo u mnie z dostępem ciężko (kanapa nie składana). Nieeee, dach w czarny czy jakiś carbon to nie dla mnie, jedyne jeszcze o czym myślę to cały grill i tylne emblematy w czarny fortepianowy zamiast chromu, ale boje się, że auto by się zdawało takie wąskie bez tego chromu i się waham

no i nie wiem czy się przyglądacie, ale wyleciała lotka z tylnej klapy, jakoś mi się odwidziała po tym jak ją ściągnąłem przed polerką i na razie leży w garażu

Edytowane przez Dziura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, teraz bez lotki jest lepiej :) Mi tylną szybę przyciemniał gość, który robi to zawodowo i nie potrzebował składać kanapy, aż dziwiłem się, że poszło mu tak gładko i bez problemu bo ja nawet nie podejmuję się mycia tylnej szyby od wewnątrz :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie, jak coś będzie w okolicy, do zoba :D

tymczasem kolejne kilometry babcia robi bez awarii...

 

8f3b5142923e3dc3.jpg

Edytowane przez Dziura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za dobre słowa, ja zawsze byłem inny i zamiast jak większość zmieniać auta na nowsze bo wyposażenie, rocznik, przebieg, diesel bo ekonomiczny itd to moim marzeniem jest jakaś o dziwo jeszcze starsza np 100 c4 w quattro z jakimś fajnym benzynowym wolnossącym motorem, a nie te nowe na turbo (nie obrażając właścicieli bo fajne silniki - mam w domu jeszcze 3 nowsze audi, ale nie mają tego pomruku jak jakieś v5 czy v6 z tamtych lat) 

Już nie raz myślałem o sprzedaniu swojej, ale patrząc na silnik, rocznik, brak wyposażenia to jest nic nie warte co w nią włożyłem, no i ten sentyment do 1 auta i że na niej nauczyłem się mechaniki... :)

Edytowane przez Dziura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ceny tych A-czwórek, szczególnie przedliftowych szybują mocno w dół względem zadbanych poliftów. Ja też uważam, że warto takie auto zachować, zwłaszcza gdy tak jak Ty ma się je już ładnie zrobione i całe pomalowane, więc ewentualna sprzedaż jest nawet nieopłacalna. Trzymać i cieszyć oko - jedyny słuszny wybór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...