Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Problem z zaskoczeniem biegu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może wasz problem leży w poduszkach pod skrzynią, bądź tylej łapie. :mysli:

Opublikowano

Tez mam ten sam problem 1 i wsteczny bardzo ciezko wchodzi . Chyba to jakis wada tych skrzyni w tych AWX :kwasny: . Jak ktos znajdzie zloty srodek na ta usterke to bede wdzieczny .

Ja u siebie wymieniłem sprzęgło i jest git :good:

Nie kazdemu pomoze wymiana sprzegla , moim zdaniem jakby wina byla w sprzegle to chyba wszystkie biegi by ciezko wchodzily :mysli:

Właśnie przy uszkodzonym sprzęgle będzie problem z wrzuceniem 1 i wstecznego na postoju. Podczas jazdy reszta biegów będzie działać idealnie ponieważ jadąc nie ma aż tak dużych różnic prędkości obrotowych pomiędzy wałkami. Natomiast jeżeli jedynka nie chce wejść przy minimalnie toczącym się samochodzie to stawiam na synchronizator.

Ale ja na postoju mam problemy z 1 i wstecznym a z reszta rowniez na postoju nie mam problemow wiec czesto ruszam z 2 :kox:
Opublikowano

Tez mam ten sam problem 1 i wsteczny bardzo ciezko wchodzi . Chyba to jakis wada tych skrzyni w tych AWX :kwasny: . Jak ktos znajdzie zloty srodek na ta usterke to bede wdzieczny .

Ja u siebie wymieniłem sprzęgło i jest git :good:

Nie kazdemu pomoze wymiana sprzegla , moim zdaniem jakby wina byla w sprzegle to chyba wszystkie biegi by ciezko wchodzily :mysli:

Właśnie przy uszkodzonym sprzęgle będzie problem z wrzuceniem 1 i wstecznego na postoju. Podczas jazdy reszta biegów będzie działać idealnie ponieważ jadąc nie ma aż tak dużych różnic prędkości obrotowych pomiędzy wałkami. Natomiast jeżeli jedynka nie chce wejść przy minimalnie toczącym się samochodzie to stawiam na synchronizator.

Ale ja na postoju mam problemy z 1 i wstecznym a z reszta rowniez na postoju nie mam problemow wiec czesto ruszam z 2 :kox:

spróbuj przed wrzuceniem 1ki wrzucić na moment 3kę i później 1kę - jeśli pójdzie gładko to mam to samo...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.