Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Wymiana sprzęgła + przejście na jednomas ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie czy ktoś ma jakieś doświadczenie? Może już ktoś temat przerabiał[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 15:16_________________________________________________Hm, nikt nic nie wie w tym temacie? To może inaczej, czy ktoś zna sposób na rozsądne wzmocnienie fabrycznego sprzęgła? Wolał bym nie bawić się w spieki głownie z racji żywotności takiego rozwiązania.

Opublikowano

Ja tez chcialem przejsc na jednomas mam AWX ,i nic na forum interesujacego nie znalazlem oprucz tego zeby wzmocnic sprzeglo i docisk u Radzikowskiego w Warszawie . Ciekawe czy podejdzie jednomas z 1Z i moje sprzeglo + docisk wzmocniony u Radzikowskiego . Ja mam skrzynie 5 i chyba sprzeglo 228mm wiec moze dalo by rade :mysli:

Opublikowano

Ale takie sprzeglo to chyba nie za dlugo nie pochodzi jak sie mu zapoda z 400nm . Ja man teraz 370 a za pare miesiecy kolejne mody i chcialbym miec z 400/410nm . Myslalem ze jak lezy mi w garazu jednomas od 1Z z calym sprzeglem, dociskiem to moze cos uda sie wyrezac . :gwizdanie:

Opublikowano

Ale takie sprzeglo to chyba nie za dlugo nie pochodzi jak sie mu zapoda z 400nm . Ja man teraz 370 a za pare miesiecy kolejne mody i chcialbym miec z 400/410nm . Myslalem ze jak lezy mi w garazu jednomas od 1Z z calym sprzeglem, dociskiem to moze cos uda sie wyrezac . :gwizdanie:

przeciez w linku który podałem masz koło jednomasowe z kompletnym sprzęgłem który zastąpi twojego dwumasa... :cool1:

Opublikowano

Ale takie sprzeglo to chyba nie za dlugo nie pochodzi jak sie mu zapoda z 400nm . Ja man teraz 370 a za pare miesiecy kolejne mody i chcialbym miec z 400/410nm . Myslalem ze jak lezy mi w garazu jednomas od 1Z z calym sprzeglem, dociskiem to moze cos uda sie wyrezac . :gwizdanie:

przeciez w linku który podałem masz koło jednomasowe z kompletnym sprzęgłem który zastąpi twojego dwumasa... :cool1:

Ale ja nie planuje miec seri i obawiam sie ze to bedzie sie slizgac przy 410 nm.
Opublikowano

stosowal ktos tego typu zestaw w 1.8T chodzi mi o zwykly zamach a nie dwumasa?

Opublikowano
  • Autor

W tej cenie - 1 244,00 zł to raczej rozwiązanie bez sensu. Myślałem raczej o jednomasie ze starej B4 + dobre sprzęgło np Sachs performance.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.