Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tarcze, klocki, wirus, ewentualny swap.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry, za miesiac, dwa przymierzam się do wymiany tarcz i klocków. Aktualnie jest seria 288/245, planuje zmienić komplet przod i tył, ale wiele osób pisało o swapie na większe tarcze. Silnik BPW z Q, więc jakimś wielkim postrachem nie jest. W przyszłości (dalekiej) mysle o jakimś lekkim wirusie, ale pytanie brzmi - czy jest sens robić swap hamulców przy takiej mocy?

Poki co chętny na kupno tego: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7011098302, choć nie wiem czy nie wjadą klocki Ferodo.

Jakieś sugestie?

P.S jakiś forumowicz ma zniżki na tego typu rzeczy? Chętnie bym kupił ciut taniej ale swój od swojego :)

Opublikowano

Jak planujesz swap na większe to po co kupować teraz to i pchać się w koszta. Zestaw 320/288 hamuje już na prawdę dobrze. A tarcze i klocki kupisz u kolegi Wandej na forum ma dobre ceny.

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, Rob@k napisał:

Jak planujesz swap na większe to po co kupować teraz to i pchać się w koszta. Zestaw 320/288 hamuje już na prawdę dobrze. A tarcze i klocki kupisz u kolegi Wandej na forum ma dobre ceny.

Hej, nie planuje, wydaje mi się, ze przy takiej mocny zbędny jest swap. Dlatego pytam czy opłaca się pchać w swap czy kupować serię ;)

Opublikowano

Powiem Ci tak jak przesiadłem się ze swojego do kumpla a4 z takim zestawem jak twoje 288/245, to jego auto zwalniało nie hamowało. Przejechał się moim i sam to stwierdził. Zmienił na 312/255 znacznie tańsze i już hamuje, ale twój wybór. 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Rob@k napisał:

Powiem Ci tak jak przesiadłem się ze swojego do kumpla a4 z takim zestawem jak twoje 288/245, to jego auto zwalniało nie hamowało. Przejechał się moim i sam to stwierdził. Zmienił na 312/255 znacznie tańsze i już hamuje, ale twój wybór. 

Rozumiem, odezwałem się do Wandeja i będę z nim gadał. Z ciekawości zapytam jeszcze. Ile kosztuje taki swap z serii? Jarzma trzeba dokupić z tego co wiem.

Opublikowano

Tu masz wszystko co i jak

 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Rob@k napisał:

Tu masz wszystko co i jak

 

Dziękuje :)

Opublikowano
8 godzin temu, napalm napisał:

Bry, za miesiac, dwa przymierzam się do wymiany tarcz i klocków. Aktualnie jest seria 288/245, planuje zmienić komplet przod i tył, ale wiele osób pisało o swapie na większe tarcze. Silnik BPW z Q, więc jakimś wielkim postrachem nie jest. W przyszłości (dalekiej) mysle o jakimś lekkim wirusie, ale pytanie brzmi - czy jest sens robić swap hamulców przy takiej mocy?

Poki co chętny na kupno tego: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7011098302, choć nie wiem czy nie wjadą klocki Ferodo.

Jakieś sugestie?

P.S jakiś forumowicz ma zniżki na tego typu rzeczy? Chętnie bym kupił ciut taniej ale swój od swojego :)

Kolego, moc Twojego auta i waga jest na tyle duza ze seryjne hamulce nie sa w stanie jej ogarnać.

Proponuję wykonać prosty test, oczywiście na pustej szerokiej drodze szybkiego ruchu, najlepiej w nocy.

Rozpędz auto do licznikowych 200km/h i gwałtownie wyhamuj auto do ZERA używając całej siły prawej nogi, staraj się zapamiętać przy jakim słupku zacząłeś hamować.

Oczywiscie pochwal się wynikami.

Że swojej strony polecam od razu 320mm, 312tki to kupa.

Edytowane przez Dev

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.