Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 1.9 tdi AJM Avant


Jack Qcyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Juz jestem na forum od ponad roku
Ale dopiero teraz zdecydowalem sie pokazac to cos ;)  ...co wlasnie idze do przerobki na cywila :) 
...bylo przez jakis czas do sprzedania Ale stwierdzilem ze narazie zostaje w domu jako drugie auto
Widoczne na focie "Spoiler prog Tuning"  jak i "Zderzak Tyl Tuning" poszedl juz w...  A nad przednim jeszcze sie zastanawiam ;) 
A i przy okazji... 
do posiadaczy ktorzy maja na zbyciu listwy na progi Chetnie kupie Oczywiscie A4 b5 lift... Jak i slizgi pod tylni zderzak...

Wyposazenie- Alu felgi RONDELL z oponami Dayton 225\40R18

Klimatronic 
ESP.kontrola trakcji
Podgrzewane fotele
El. lędźwie foteli
El. szyby x2
El. lusterka
ABS
Duzy FIS
Immobiliser
Wspomaganie kierownicy
Poduszki powietrzne x4
Alarm 
Centralny zamek
Szyberdach (panorama)
Skorzana tapicerka
Orginalne radio CD zmieniarka 6plyt
To chyba standart ;) co nie??? 
No i 
jeszcze przede mną odwiedziny w warsztacie ( hamownia ) zeby sprawdzic te kucyki... 
Ktore podobno szwajcarzy zrobili A miala ich 176KM  
Ale niemam papieru  bo kuzyn przesial :( 
Licze na Wasza pomoc :) w sprawie slizgow pod tyl zderzak no i listew progowych...

20171106_142349.jpg

20171106_131701.jpg

2.jpg

16.jpg

20171108_132622.jpg

20180109_185823.jpg

20180109_175612.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ogłoszenie na sprzedaż,ja z Nowego Sącza podobny avant ż tym samym silnikiem ;)

Szukam kolego klimatronik 2 din takiego jak masz Ty,gdybyś gdzieś widział albo coś daj znać ;)

Edytowane przez Edge31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że masz na panelu opcję podgrzewania foteli. Tez mam AJM ale przełączników nie mam na desce a pod fotelami jakieś luźne kabelki są. Podgrzewane mam tylko lusterka. Wymieniałeś ten panel climatronica? Alufelgi widzę też eleganckie, mam oryginał 15 z Audi i myślę nad jakimiś 16-17. Zmieniarkę płyt mam na 6 cd ale bez MP3 :/ u Ciebie jaka opcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny bodykit jaki tu mi się podoba to ten z przodu prawie wogole nie odbiega od ori :)

Pakuj chormowane relingi do środka navi duże prawe lustro i później zabawa wedle uznania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, matmet92 napisał:

Widzę że masz na panelu opcję podgrzewania foteli. Tez mam AJM ale przełączników nie mam na desce a pod fotelami jakieś luźne kabelki są. Podgrzewane mam tylko lusterka. Wymieniałeś ten panel climatronica? Alufelgi widzę też eleganckie, mam oryginał 15 z Audi i myślę nad jakimiś 16-17. Zmieniarkę płyt mam na 6 cd ale bez MP3 :/ u Ciebie jaka opcja?

Wszystko co widac w srodku jest orginal Tak przywiozlem z austri Jedynie nakladki progow i zderzaki sa wymienione 
A alusy fakt sa fajne Ale mi sie bardziej podobaly przed malowaniem ( foto ) ale niestety klar sie luszczyl :( i musialem pomalowac i wyszly ciemniejsze :( 

zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, BlackHazelAudi napisał:

Jedyny bodykit jaki tu mi się podoba to ten z przodu prawie wogole nie odbiega od ori :)

Pakuj chormowane relingi do środka navi duże prawe lustro i później zabawa wedle uznania ;)

Znalazlem chyba taki sam jak moj na forum z 2008roku...  http://www.forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=32488
Niewiem czy to faktycznei orinal ;)  Po zdjeciu mojego tylniego myslalme ze to dokladka do starego...
A tu takie cosi sie okazalo... malo widoczna resztka naklejki... 

20180117_101622.jpg

20180117_101540.jpg

20180117_101509.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może ten bodykit był dospawany do ori zderzaka i wyprofilowany na nowo mój znajomy taki kiedyś w E34 NA GLADKO ZROBIL ori zderzak z dokładka jakiegoś chinola i na efekt końcowy wyglądało to tak jakby był taki od nowości zero jakichs śladów modyfikacji. Dokładnie taki. Tutaj fota poglądowa. On miał bordową budę E34 TOURING

normal_2791_be34_r_01.jpg

Edytowane przez BlackHazelAudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nie Po analizie naklejki Jest to Rieger napis 
A jak poszperalem wiecej po necie to znalazlem moj tez przod....  http://www.globalautoshop.com/aerodynamic/rieger/audi/audi_a4_b.htm 
Czyli wychodzi na to ze Austyjacy pozakladali tej firmy orginal... :) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze nie ci nie założyli tej wiocha edyszyn lusterek f1 :facepalm: Porażka z tym byla i tylko co chwile było widać ZŁOPLE BEEMKI HONDY I INNE GRUZY Z TYMI "KOZAK" lusterkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt CYWIL trwa.... no prawie bo przod zostal odrestautowany
Jeszcze tylko nakladki na progi i autko gotowe...
Moze ktos ma na zbyciu? Chetnie kupie :) 

27605265_10210789727840706_1496414954_o.jpg

27496142_10210789729280742_591014106_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi ma nowego nabywce :)  Mialem nie sprzedawac Ale...
I na Tym projekt sie zakonczyl...

27535895_10210791131995809_1289139265_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...