Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Witam. Mam problem z chwilowymi zanikami napięcia.


Klimek128

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam Audi A4B6 2001r. 1,9TDI 131KM. Auto mam ponad pięć lat i jak do tej pory nie działo mi się nic niepokojącego... Standardowe wymiany (rozrząd, olej, klocki, prowadnica wycieraczek).

Problem pojawił się około dwa tygodnie temu i nie może sobie poradzić nie jeden elektryk...

A mianowicie:

- po nocy, lub dłuższym staniu, około 6 godzin nie działają mi kierunki, szyby, wycieraczki, długie światła, klimatronik, lampka w aucie nie gaśnie, lub miga.

A po około dwóch, trzech minutach wszystko wraca do normy i wszystko działa tak jakby nic nie miało miejsca. A co lepsze nawet nie musi być odpalone auto, wystarczy zapłon włączony...

Dodam, że moduł komfortu jest bez zastrzeżeń, czyli bez wilgoci i zimnych lutów. Moduł centralnej elektryki też bez zarzutów. Moduł skrętu koła wymieniony i nic...

Jeden elektryk zauważył, że niby zamek w drzwiach tylnych pasażera-kupiłem i założyłem i bez zmian. Choć zamek w drzwiach pasażera przednich nie otwiera się za pierwszym razem po kluczyku, tylko po drugim razie, lub co częściej po przekręceniu stacyjki. Do tego szwankowała mi żarówka świateł mijania, która się przepaliła, a po wymianie strzeliła na tej samej nowa po trzech dniach.

Pomóżcie proszę...

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto było podłączane pod komputer?? Są jakieś błędy w sterownikach?? Sprawdzałeś może wiązki między drzwiami, a budą - nie ma tam przypadkiem jakiegoś zwarcia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod kompem było. Na sterownikach brak błędów. Jutro biorę się za sprawdzanie wiązki w drzwiach, gdyż po całym dniu auta na dworze potrzebowało jak nigdy 15 minut na to żeby działało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...