Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klimek128

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Pod kompem było. Na sterownikach brak błędów. Jutro biorę się za sprawdzanie wiązki w drzwiach, gdyż po całym dniu auta na dworze potrzebowało jak nigdy 15 minut na to żeby działało...
  2. Mca jak i moduł komfortu suchy i bez zimnych lutów, ścieżki też wyglądają na całe. Pod kompem nie było połączenia z żadnym z modułów i stwierdził elektryk że moduł skrętu koła, ale po wymianie to samo...
  3. Witam. Mam ten sam problem. I tak już z miesiąc czasu jeżdżę po elektrykach i nic. A czy Tobie udało się już coś z tym zrobić?
  4. Witam. Posiadam Audi A4B6 2001r. 1,9TDI 131KM. Auto mam ponad pięć lat i jak do tej pory nie działo mi się nic niepokojącego... Standardowe wymiany (rozrząd, olej, klocki, prowadnica wycieraczek). Problem pojawił się około dwa tygodnie temu i nie może sobie poradzić nie jeden elektryk... A mianowicie: - po nocy, lub dłuższym staniu, około 6 godzin nie działają mi kierunki, szyby, wycieraczki, długie światła, klimatronik, lampka w aucie nie gaśnie, lub miga. A po około dwóch, trzech minutach wszystko wraca do normy i wszystko działa tak jakby nic nie miało miejsca. A co lepsze nawet nie musi być odpalone auto, wystarczy zapłon włączony... Dodam, że moduł komfortu jest bez zastrzeżeń, czyli bez wilgoci i zimnych lutów. Moduł centralnej elektryki też bez zarzutów. Moduł skrętu koła wymieniony i nic... Jeden elektryk zauważył, że niby zamek w drzwiach tylnych pasażera-kupiłem i założyłem i bez zmian. Choć zamek w drzwiach pasażera przednich nie otwiera się za pierwszym razem po kluczyku, tylko po drugim razie, lub co częściej po przekręceniu stacyjki. Do tego szwankowała mi żarówka świateł mijania, która się przepaliła, a po wymianie strzeliła na tej samej nowa po trzech dniach. Pomóżcie proszę... Pozdrawiam serdecznie.
  5. Dzięki za info..
  6. Witam. Posiadam Audi A4B6 2001r. 1,9TDI 131KM. Auto mam ponad pięć lat i jak do tej pory nie działo mi się nic niepokojącego... Standardowe wymiany (rozrząd, olej, klocki, prowadnica wycieraczek). *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać." Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.