Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Nie działajace przednie glośniki


kf85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem poniewaz nie dzialaja mi przednie glosniki w drzwiach i gwizdki a caly tyl pieknie gra tzn tylne drzwi i basik. bylem na wagu i koles powiedzial ze z radiem wszystko oki wiec czemu przod nie dziala??? pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posprawdzaj kable od radyjka do głośników i może wzmacniacz jeśli jest i jeszcze :szukaj: bo jest tego trochę na forum. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdż opcje ustawienia w radiu może masz ustawione tylko na tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz radio :?: Ori, czy coś innego :?: No i kiedy te głośniki przestały grać :?: Konkretniej napisz co i jak :?: Radio zmieniałeś... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ori radio audi symphonyg<glosniki chyba bose>, a co do glosnikow to sprawdzalem ustawienia radia i wszytko jest tak jak powinno a i tak przod nie chodzi...o samym radiu wiem jeszcze tyle ze chlopak ktory mi je przywiozl rozkodowal je...i jak bylem na wagu dzis chlopak powiedzial ze dobrze jest zrobione...jak cos to trzeba bedzie rozebrac i zobaczyc jak z kablami. dzieki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz nagłośnienie bose to powinieneś mieć też wzmacniacz, może tam leży przyczyna Twoich problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też nie grały przednie i vagiem elekronik nic nie stwierdził. Dałem radio do pijaczka i za piwo mi zrobił, było coś z lutami, w każdym razie wina radia.

Czasami może ci też wtyczka nie łączyć, też tak miałem z początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz to tył. Szukaj bardziej coś w kabelkach, może nie do końca dobrze jest podpięte :mysl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ori radyjko nie grało na przód wiec pierwszym krokiem jaki poczyniłem to porzyczyłem inne radyjko od kumpla. Podłączyłem i o dziwo zagrały wszystkie głośniczki . Dlatego na dzieńdobry proponuje podłączyć inne radio i zobaczyc czy cos sie nie zmieni. \sposób najprostszy i naj szybszy. Tak OT w moim ori padła jakas końcówka mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...