Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Elektronika i Mechanika Samochodowa Tomasz Kuna w Tarnowskich Górach


Gość czadzik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po 3 wizytach u "experta" Rafała w Katowicach postanowiłem zmienić mechanika i wybór padł na pana Kunę. Na początek minusy. Odsysają olej (nie wiem czy zawsze czy w moim przypadku gdzie miało być szybko zrobione), drugi minus to umówiłem się telefonicznie na 9 i auto miało być zrobione w godzinę max 2. Przyjechałem o 9 i pan mówi że najpóźniej o 12. No to ok, przychodzę o 12 a auto nie ruszone, zrobiłem małą awanturę i w godzinę zrobili. A plus taki że po objawach potrafi zdiagnozować przyczynę i duży plus za naprawienie tego co zepsuł Rafał, a potem tego się wyparł i nie raczył dojść do tego czemu ESP sie wyłącza. Tak samo zdiagnozował przyczynę nie powracania drążka zmiany biegów, gdzie Rafał powiedział na odczepne że to skrzynia siada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszyscy narzekacie na Rafała a ja wszystko ok i nie mogę powiedz złego zdania znajomi tez Jaezdzia i jest ok czasem jak tam jestem ciągle widzie same audi vw skody cały plac samochodów wiec nierozumie pozd ja polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszyscy narzekacie na Rafała a ja wszystko ok i nie mogę powiedz złego zdania znajomi tez Jaezdzia i jest ok czasem jak tam jestem ciągle widzie same audi vw skody cały plac samochodów wiec nierozumie pozd ja polecam

Ale to przeciesz twój warsztat , przesto nie możesz złego słowa powiedzieć

:wallbash: :wallbash: :wallbash::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Rafał sobie dodał

Cały plac samochodów które stoją i czekają na zbawienie (bo przecież nie na naprawę). Passat B6, Audi A6, Żółty Leon, A4 sedan od kolegi z forum to od zawsze tam stoją. A swoje trzeba chwalić bo jak klienci się zniechęcają to jakoś trzeba sobie radzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...