Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A 4 - kontrolka oleju (Oildruck)


Tomasz_83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam pewien problem ze swoim autem. Otóż dziś rano przy próbie odpalenia silnika pojawiła się kontrolka Oildruck która jak wiem że świadczy o niskim stanie oleju. Samochód w ogóle nie odpala. Ok. 1,5 m-ca temu miałem podobną sytuacje i po krótkiej rozmowie z mechanikiem odholowałem samochód na warsztat by sprawdzić co jest przyczyną. Po diagnozie przez niego okazało się że to zaworek filtra paliwa był do wymiany. Jedyne co przychodzi mi do głowy to że sytuacja się powiela i być może w/w zaworek jest do wymiany. Mogę nadmienić że w moim Audi A 4 b 7 TDI BPW ok. 5 tyś.km został zregenerowany moduł wałków wyrównoważających wraz z pompą oleju i wymianą imbusa. Ok. 1 tyś.km temu wymiana wałka rozrządu z regeneracją wtrysków. Co może być tego przyczyną..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wszystkie filtry były wymienione przed samą zimą więc wydaje mi się że to nie filtr. Wczoraj właśnie oddałem samochód na warsztat i po wstępnej diagnozie może to być pompa paliwa. Jak już bd coś wiedział to opisze dany problem, może komuś na przyszłość się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...