Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja z komunikacją obd


grzegorz.grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów,

Mam pytanie odnośnie instalacji lpg, kupiłem A4B6 Avant 1.8t 150km, pytałem u gazownika o zestaw powiedział że ma bardzo duży asortyment i założy mi co tylko będę chciał, z tego co czytałem to narazie wybrałem tylko wtryski baracuda, ale z jego strony pojawiło sie pytanie czy chce instalacje z komunikacją pod obd. Tu mnie trochę zaskoczył czy ktoś może mi odpowiedzieć o co z tym chodzi i czy jest to mi do czegoś potrzebne w tym aucie? Jaki reduktor i resztę gratów. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OBD nie poprawi działania instalacji w żaden sposób. Dla Ciebie jako użytkownika istotne w tym jest, że  dzięki komunikacji obd mógł byś podglądać parametry pracy instalacji. Co do reduktora to może być: ac r150, Kme Tur - jeśli moc zostaje na dotychczasowym poziomie. Barracuda jak najbardziej ok. + dobry filtr. U kogo chcesz montować lpg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LPG będę montował u pana u którego montowało wielu znajomych mi osób i nikt nie narzeka, brat ma a3 1.8t 150km i już kilka lat jeździ zero problemów z instalacją. Na założenie czekam 3 tydz. Bo ma tyle pracy, mała miejscowość pod Lublinem. Wtryski oddzielnie montowane, a reduktor proponował mi do 250km. Czyli to one to tylko zbędny bajer?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, grzegorz.grzegorz napisał:

LPG będę montował u pana u którego montowało wielu znajomych mi osób i nikt nie narzeka,

A to jakaś tajemnica? Snopków, ciecierzyn czy może jakubowice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...