Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] czy to może być notlauf?


karol7771

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

Mam A4 1.9 TDI 110 PS 97r i ten sam problem o jakim z tego forum można książkę napisać :vaglogi: Jakieś pół roku temu podczas wyprzedzania silnik stracił moc, po zajechaniu na stacje lotosu i zalaniu L.Dynamic wszystko było ok. Kilka dni temu ten problem powrócił , wyprzedzanie i nagle utrata mocy zredukowałem do 4 i powoli się rozpędzał na 5 biegu rozpędziłem go do 3 tyś obrotów i więcej się nie dało. Zjechałem na zajazd i tam go przegazowałem go i do 3 tyś po przekroczeniu 3 tyś nie musiałem już wciskać gazu do podłogi ponieważ obroty same skoczyły do max :mysli: Przez ostatni tydzień miałem 2 takie przypadki po czym gasiłem silnik i na drugi dzień było ok i kolejny 2 dni temu te same objawy po drodze do wawy. Zajechałem na stacje zalałem poszedłem zapłacić dalej w drogę i wszystko ok :wallbash: Czy to może być wina paliwa :ON:? Może przepływomierz ? Może notlaufa? Może jakiegoś zaworu albo przewodów podciśnienia? Wkrótce jadę na :vaglogi: więc napisze co wyszło. Jeśli macie na to jakieś pomysły to prosze o rade zawsze to będę wiedział coś więcej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...