Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Oświetlenie A4 B6 Lublin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Znacie kogoś z Lublina kto mógłby pomóc z ksenonami? ?

7eaab787fa4cde882c5d7160e83339ed.jpg

G widać jak się jedzie [emoji30] jak już robić to pewnie z zamianą na soczewki z B8 [emoji847] Lublin i okolice, ktoś się podejmie, zna kogoś do polecenia? Bardzo dziękuje ze wszystkie informacje [emoji4]

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Może wystarczy wyczyścić soczewki.

Ale przesiadka na komplecik z B8 to dobry pomysł.

Sam bym to zrobił ale czasu wolnego brak.

Opublikowano

u mnie pomogło czyszczenie soczewek , polerka lamp i wymiana  żarówek na   +70%  dodam że  lampy mam  Bi Xenon  model czarny .

Można jeszcze regenerować odbłyśniki .

Edytowane przez foni

Opublikowano
Godzinę temu, foni napisał:

Można jeszcze regenerować odbłyśniki .

Nie opłaca się. Taniej i lepiej wychodzi wymiana na b8

Opublikowano
  • Autor

Jestem raczej bardziej skłonny na wymianę na B8. Znacie kogoś z Lublina lub okolic?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Podjedź na Spot w Lublinie,popytaj chłopaków.

Będzie akurat za tydzień.

Edytowane przez Fido

Opublikowano

Kolego, na tygodniu prawdopodobnie złoże swoje bixy na soczewkach b8. A ty masz zwykły xenon czy bi?

Opublikowano

Ja dopiero co zakupiłem A4 B6 i tez mam problem z xenonem. Pierwsza sprawa to nie poziomują się a druga to strasznie słabo świecą (tak mi się wydaje). Chciałem podłączyć się kompem i spróbować zrobić procedurę ale mam kabel bez k line i nie mogę wejść w zakładkę lamp. Może na spocie będzie ktoś miał dobry kabel albo mnie naprowadzi od czego zacząć diagnostykę ? Dodam jeszcze ze nie ma błędu samo poziomowania.

 

*Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy. ->Nowicjusz
Zapraszam również tu ->Regulamin.

Opublikowano
  • Autor

@Fido akurat w ten weekend mnie nie ma :/@Piotrek703 bi xenon


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

d474d712083409f779b0e5d92949a64d.jpg

0f16941b13b797ee90f6d79bb0de82a0.jpg

 

Dorzucę jeszcze to [emoji6]

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Opublikowano
9 godzin temu, Bielo napisał:

Chciałem podłączyć się kompem i spróbować zrobić procedurę ale mam kabel bez k line i nie mogę wejść w zakładkę lamp. Może na spocie będzie ktoś miał dobry kabel albo mnie naprowadzi od czego zacząć diagnostykę ? Dodam jeszcze ze nie ma błędu samo poziomowania.

No bez dobrego kabla d*pa.

Jak dorwiesz to zobacz co wypluje.

Może padły silniczki w lampach.

Ale obstawiam bardziej czujniki na zawieszeniu.

Edytowane przez Fido

Opublikowano
  • Autor

@fido mi np. prawa lampa poziomuje, a lewa nie. To w mojej sytuacji raczej silniczek, prawda?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Prawda.

Czyli do sprawdzenia ten niedziałający.

Nie podpowiem jak i co bo tego nie robiłem.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki! [emoji1320]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
29 minut temu, Fido napisał:

No bez dobrego kabla d*pa.

Jak dorwiesz to zobacz co wypluje.

Może padły silniczki w lampach.

Ale obstawiam bardziej czujniki na zawieszeniu.

Dzięki za info. Czekam na kabel i będziemy testować. Pozdrawiam!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.