Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czyszczenie przepustnicy + adaptacja za 100 zł - czy to drogo ?


philipsss

Rekomendowane odpowiedzi

Usługa jak usługa.. Taki cennik.

Jeśli wyciągają przepustnicę, czyszczą, wkładają = 50 zł to cena uczciwa..

Adaptacja kompem - 50 zł // pewnie taki Vag cennik :kox:

Chociaż, można Ją zaadoptować samemu - poprzez zapalenie zapłonu, odczekaniu, aż przepustnica się ustawi.. (słychać jak pracuje 15-20 sek), wyłączenie zapłonu.. Uruchomienie silnika.

Możesz też wyczyścić pod domem - na przyszłość będziesz mądrzejszy, instrukcję "How to" masz w "Warsztacie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej!! dzięki!! ja jeszcze nie byłem u mechanika, narazie zapytałem tylko o cenę!! p.s. mieszkam w bloku i trochy lipa cos pod blokiem albo na osiedlowym parkingu grzebać, a poza tym nie mam gratów zeby sie do tego zabrać!! Mechanik mówił ze nie podłącza vaga tylko jakiś inny komp o niemieckie nazwie czy jakoś tak więc chyba podjadę do niego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja Ci szczerze powiem, że robiłem takie właśnie czyszczenie (z wyjęciem oczywiście) właśnie na parkingu bo też mieszkam w bloku :wink4: Ja wolałbym mieć 100zł w kielni, troszkę swojej pracy (naprawdę żaden wysiłek) i sprawa załatwiona.

Zrobisz jak uważasz.

Pozdro :hi:

P.S. Tak jak kolega "Nosfer" napisał wszystko masz opisane w odpowiednim dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej!! dzięki!! ja jeszcze nie byłem u mechanika, narazie zapytałem tylko o cenę!! p.s. mieszkam w bloku i trochy lipa cos pod blokiem albo na osiedlowym parkingu grzebać, a poza tym nie mam gratów zeby sie do tego zabrać!! Mechanik mówił ze nie podłącza vaga tylko jakiś inny komp o niemieckie nazwie czy jakoś tak więc chyba podjadę do niego!

Pod blokiem też da radę, nie ma z tym wiele roboty :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy tu potrzeba być jakimś mechanikiem :mysli: Ja nie jestem zbyt mocny wtym a sobie poradziłem bez większych problemów. Wystarczy zrobić tak jak jest napisane w dziale "Warsztat - Zrób to sam".

pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc chlopaki. Rozmawiacie o przepustnicy ze tzka jak przekreci sie kluczyk a u mnie za kazdym razem slysze takie tykanie jakby wydobywalo sie z srodkowego nadmuchu, moze wiecie co to moze byc

[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 12:33_________________________________________________Dzwiek jakby chodzil w srodku zegarek. moze to dziwnie brzmi ale taki dzwiek slychac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...