Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pomiar spalin - lambda nie zgodna z lambdą ECU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wg. Logow jest wszystko ok, daj jeszcze loga 002+033 na jalowym.

Wysłane z mojego HT50 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Łukasz13 napisał:

Wg. Logow jest wszystko ok, daj jeszcze loga 002+033 na jalowym.

Wysłane z mojego HT50 przy użyciu Tapatalka
 

Statycznie na benie: 2, 33

Opublikowano

Wg logow wszystko jest ok, sprawdzales na innym analizatorze? Bo wg. sondy w aucie afr jest ok 14.7 czyli lambda 1 powinno byc.

Wysłane z mojego HT50 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Łukasz13 napisał:

Wg logow wszystko jest ok, sprawdzales na innym analizatorze? Bo wg. sondy w aucie afr jest ok 14.7 czyli lambda 1 powinno byc.

Wysłane z mojego HT50 przy użyciu Tapatalka
 

W ECU na moje też było dobrze, nawet ze źle ustawionym gazem. W niemczech na tuvie było powyżej 1.2 (lambda ze spalin - swoją drogą nie wiem jak to ma działać jak to już jest za katalizatorem...) . Tutaj około 1,2; jak byłem na drugiej stacji to im analizator spalin odmówił posłuszeństwa także...

Łukaszu a jak z szansą na to, że lambda przekłamuje, że wszystko fajnie -5 do +5, ale jest to przekłamane?

Opublikowano

No wg. mnie wątpliwa sprawa żeby tak przekłamywało, jak pokazywało lambda 1.2 to było juz mega ubogo na lAmbdzie było by pewnie ponad +20 % i auto nie pracowało by rowno wg. mnie.

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Łukasz13 napisał:

No wg. mnie wątpliwa sprawa żeby tak przekłamywało, jak pokazywało lambda 1.2 to było juz mega ubogo na lAmbdzie było by pewnie ponad +20 % i auto nie pracowało by rowno wg. mnie.

No to zostaję w d*pie. Spróbuję jeszcze gdzieś indziej podjechać; przez oba tłumiki każe pomierzyć ,może drugi wtedy zatykać. Ja już nie mam siły do tego - pojebana unia :grin:

 

Swoją drogą nie ma gdzieś jakiejś tabelki z dawką paliwa przypadającą na ileś tam mg powietrza? :D

Edytowane przez HatefulEvil

Opublikowano
  • Autor

to jednak wydech... podjechalem raz jeszcze; na lewym było 1.2 ale kazalem wsadzic do drugiego i tam bylo w normie.

EDIT. najlepsze jest to, że jeden diagnosta i mechanik, praktycznie mnie besztali jak próbowałem powiązywać lambdę ze spalin z nieszczelnym wydechem, ale trochę łyso było diagnoście jak wyszło na moje :>

Edytowane przez HatefulEvil

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.