Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VCDS brak długiego KODOWANIA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Może było może nie lecz ja nie znalazłem konkretnej odp. VCDS brak kodowania długiego. Czy da się coś zmienić wymienić aby dało się kodować tzn żeby było długie kodowanie? Jeśli nie to co mogę zakodować na obecnym sterowniku (który posiada jedynie kodowanie krótkie)? Nie oczekuję na odpowiedzi "użyj wyszukiwarki" Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Opublikowano

Nie da sie zmienić na długie kodowanie. W krótkim vcds Ci podpowiada co możesz zakodować, ale myśle, ze standard, czyli oska/quattro czy rodzaj skrzyni.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Ze strony VCDS nie mam zadnej podpowiedzi...

Opublikowano

Długiego kodowania w B7 nie ma. Ta opcja jest dostępna dopiero pod B8

Opublikowano
Długiego kodowania w B7 nie ma. Ta opcja jest dostępna dopiero pod B8
Witam jeżeli w b7 nie dlugiego to nie zmienie czułości wycieraczek? Dopiero gdy szyba cała mokra zaczynają działać.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
5 godzin temu, seger75 napisał:

Witam jeżeli w b7 nie dlugiego to nie zmienie czułości wycieraczek? Dopiero gdy szyba cała mokra zaczynają działać.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
 

A masz zainstalowany czujnik deszczu -zmierzchu

Opublikowano
A masz zainstalowany czujnik deszczu -zmierzchu
Mam zainstalowany.jak psiukne rozpylaczem w butelce reagują od razu.jak pada deszcz to dopiero jak przez szybę nic nie widać od kropel wtedy się ruszą

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Mam zainstalowany.jak psiukne rozpylaczem w butelce reagują od razu.jak pada deszcz to dopiero jak przez szybę nic nie widać od kropel wtedy się ruszą

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Tu zmieniłem z 45 na 62 ale nie wiem czy trzeba zmniejszyć czy zwiększyć

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Tu zmieniłem z 45 na 62 ale nie wiem czy trzeba zmniejszyć czy zwiększyć

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Zdjecie 2c5128c3a2c9282bd554ced4dee23a06.jpg

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

 W zasadzie sam już sobie odpowiedziałeś.Musisz czujnik deszczu zaadaptować na wartość 62 wtedy jego czułość się zwiękrzy.

Opublikowano
 W zasadzie sam już sobie odpowiedziałeś.Musisz czujnik deszczu zaadaptować na wartość 62 wtedy jego czułość się zwiękrzy.
No wlaśnie nie wiedziałem czy większa liczba zwieksza czy mniejsza. Do ilu można nie wiesz?

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Skoro piszesz że posiadasz kabel to prubój ,dla jednego wartość 45 będzie ok a dla drugiego wartość 51 będzie porażką

Opublikowano
  • Autor

i kto tu pisze na temat? bo nie widzę odpowiedzi... co moge zmienic VCDS skoro nie mam kodowania dlugiego? piszecie o jakichs wycieraczkach wiec jednak cos sie da zmienic... bedzie ktos tak mily i podpowie CO MOZNA ZMIENIC ZA POMOCA VCDS I INNE BEZ KODOWANIA DLUGIEGO?

Opublikowano
19 minut temu, marcinnowik napisał:

i kto tu pisze na temat? bo nie widzę odpowiedzi... co moge zmienic VCDS skoro nie mam kodowania dlugiego? piszecie o jakichs wycieraczkach wiec jednak cos sie da zmienic... bedzie ktos tak mily i podpowie CO MOZNA ZMIENIC ZA POMOCA VCDS I INNE BEZ KODOWANIA DLUGIEGO?

Chłopie napisz może co byś chciał mieć a na dzień dzisiejszy tego nie masz i nie wiesz jak to zrobić ?Skoro Ty zadajesz pytanie . Czy da się coś zmienić wymienić aby dało się kodować, to wybacz jakiej Ty odpowiedzi oczekujesz

Opublikowano
  • Autor

chodzi mi o jakis spis... np halogeny jako swiatla do jazdy dziennej

Opublikowano

Żadnego spisu tutaj nie znajdziesz bo to jest zbyt szeroki temat ale jesli zapytasz o poszczególne funkcje to ktoś na pewno ci odpowie.

Co do twojego pytania to bardzo proszę

https://www.google.de/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwj8_u_Ri5fZAhVECCwKHTZMBS0QFggvMAE&url=https%3A%2F%2Fa4-klub.pl%2Ftopic%2F201088-%C5%9Bwiat%C5%82a-przeciwmgielne-jako-dzienne%2F&usg=AOvVaw1FvFsQaJuIL7Ifk_NAyYbm

Opublikowano
chodzi mi o jakis spis... np halogeny jako swiatla do jazdy dziennej
Na yooutbe są krótkie filmiki i wszystko pokazane. Ja np z tego korzystam.Też nie mam dlugiego kodowania.Widocznie niektóre sterowniki tego nie posiadają i nie da się nic zmienić.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
W dniu 8.02.2018 o 20:52, salamon napisał:

Żadnego spisu tutaj nie znajdziesz bo to jest zbyt szeroki temat ale jesli zapytasz o poszczególne funkcje to ktoś na pewno ci odpowie.

Co do twojego pytania to bardzo proszę

https://www.google.de/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwj8_u_Ri5fZAhVECCwKHTZMBS0QFggvMAE&url=https%3A%2F%2Fa4-klub.pl%2Ftopic%2F201088-%C5%9Bwiat%C5%82a-przeciwmgielne-jako-dzienne%2F&usg=AOvVaw1FvFsQaJuIL7Ifk_NAyYbm

kolego Ty rozumiesz po polsku ze NIE MAM DLUGIEGO KODOWANIA a Ty podajesz mi linka z DLUGIM kodowaniem :) dzieki za pomoc heh

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.