Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SWAP z 2.5 na 1.9 TDI AJM


Bałtek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie.

Jako, że miałem dachowanie audicą jestem zmuszony kupić druga ;( Silniczek w zdrowy, sprzeglo wymienione z 70km przed wypadkiem ;/

Znalazłem ładną (w sumie to taką samą :D), za ładne pieniądze tylko w silniku 2.5 tdi więc pomyślałem by ją kupić, a serce włożyć ze starej. I teraz mam kilka pytań.

- Pas przedni zostaje z 2.5tdi czy wkladam z 1.9? 

-Instalacja elektryczna, co trzeba zmieniać?  

-Jakie części w zawieszenie trzeba jeszcze wymienić? 

- I ostatnie pytanie takie mniej techniczne, ile mniej więcej mechanik może policzyć za taka usługę?

Edytowane przez Bałtek Czuchaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dawcę, to pól biedy, wszelkie rury powietrzne, złącza i kostki, wiązkę, rzeczy elektryczne itd możesz przełożyć razem z ECU i Licznikiem. Jeszcze byś musiał groty przełożyć z tamtych kluczyków do swoich i omija Cię cała zabawa w immo, zostaje centralny zgrać ale możesz i jego przełożyć w sumie pod swoje klucze... 

Za SWAPA kasują dużo... bo to trochę roboty niestety jest... takie rzeczy najlepiej wykonuj się samemu... no ale jak nie masz warunków to rozumiem Twój problem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie mam ;( Auto stoi na podwórko przesypane śniegiem i muszę czekać na wiosnę by go rozebrać ;/ 

A jeszcze takie pytanie, w dowodzie trzeba cos zmieniac> 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie, rozszerzony przegląd i do WK o zmianę dowodu, do tego zgłoszenie OC o re-kalkulację składek z 2.5 na 1.9 i tyle... nawet może taniej by było... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie, rozszerzony przegląd i do WK o zmianę dowodu, do tego zgłoszenie OC o re-kalkulację składek z 2.5 na 1.9 i tyle... nawet może taniej by było... 
A muszę to zmieniać w dowodzie ? Czy będzie to nielegalne?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...