Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Regeneracja czy soczewki od b8??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema.

Zastanawiam się nad regeneracją odbłyśników od bixów. Ale chciałem zaczerpnąć opini tych co wymieniali i tych co regenerowali. Mile widziane foto przed i po.

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam serdecznie, chociaż ja wymieniałem w b7 to ten temat i podpowiedzi mogą Ci się przydać:

 

Opublikowano

Tu u mnie masz porównanie prawa z B8 lewa B7. Wymieniaj.

x500-DSC_05201.JPG

Opublikowano
  • Autor

U mnie jest b6 na bi-xenonie i soczewka od b8 podchodzi p&p z adapterem oczywiście bez rozklejania lampy. Ale bardziej interesowało by mnie czy ktoś miał do czynienia z regeneracją odbłyśników ori od b6. Jakie miał porównanie przed i po. Trochę czytałem szukałem i są podzielone zdania co do wymiany na b8 czy regeneracji.  Dlatego tutaj moje pytania do osób które przerabiały temat. 

Opublikowano
  • Autor
39 minut temu, Rob@k napisał:

Tu u mnie masz porównanie prawa z B8 lewa B7. Wymieniaj.

x500-DSC_05201.JPG

Z prawej strony ten sam żarnik co z lewej?

Opublikowano
19 minut temu, sosenka napisał:

Z prawej strony ten sam żarnik co z lewej?

Tak żarnik ze starej soczewki.

Opublikowano
  • Autor

No to jest różnica i to spora. Ale w dalszym ciągu interesuje mnie jak świeci po regeneracji oto z b6

Opublikowano

ORI projektor bixenon B6 nie ma startu do B8. Jak chcesz się przekonać co to znaczy mieć światła to pakuj ten projektor. Ogólnie jest trochę innych projektorów które świecą jeszcze lepiej niż AL B8, ale ten jest akurat najprostszy w montażu.

Opublikowano
  • Autor

Właśnie czytałem dużo dobrych opini o tych soczewkach ale też czytałem dużo opini o org regenerowanych soczewkach. Ze światło oswiatla bardziej boki i nie skupia się na przdzie w przypadu soczewek z b8. Narazie czerpie info i jak narazie wszyscy są za b8 :)

Opublikowano

Wszyscy są za b8 a Ty dalej drążysz. 

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, booolek napisał:

Wszyscy są za b8 a Ty dalej drążysz. 

Ja tylko czerpie info. I nie chodzi tu o drążenie tematu. Szkoda tylko że nikt się nie wypowie jakie miał wrażenia po regeneracji. Wiem wiem wszyscy zmieniają na b8...

Opublikowano

B6 po regeneracji święci  ładnie  ale b8 święci ładniej.co więcej chcesz wiedzieć ?

Opublikowano
  • Autor

Chciałem zobaczyć porównanie na zdjęciach ale widzę że wszyscy zmieniają na b8. Więc przekonam się na własnej skórze. Temat uważam za zamknięty.

Opublikowano

Założysz nie będziesz żałował

Opublikowano

Ja też na Twoim miejscu montowałbym z B8.

Opublikowano
  • Autor

Juz po zabiegu dzięki za wszelkie rady i bezawaryjnosci :)

20180215_050010.jpg

20180215_185138.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.