Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Allroad

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie wiem że dział nie do końca się zgadza jednak skoro to dział "moje audi" to przyjąć trzeba że właśnie nabyłem allroad 2015r 2.0tdi 190km 82.700km przebiegu  .Chciałbym zapytać czy ktoś z was jeździ czymś takim??Jakieś opinie?jak wogole podoba się ta wersja. No i coś co mnie nurtuje to znaczki Sline na blotnikach. Nie znalazłem nigdzie informacji jak wyglada pakiet sline zewnętrzny przy allroadach.ktos coś wie.?

14069.jpeg

14065.jpeg

Opublikowano

w allroad nie ma s-line zew

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Gibons napisał:

w allroad nie ma s-line zew

Co tam robią te emblematy w takim razie? Ktoś by był na tyle świrem żeby je przyklejać po co?

Opublikowano

Bo pewnie w środku jest s-line o ile tak wychodziło. Nie wiem dokładnie jak jest w allroad ale z zewnątrz różnic chyba nie było żadnych w środku pewnie może być kiera ze znaczkiem s-line i fotele bo listwy na drzwiach raczej z napisem allroad

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Gibons napisał:

Bo pewnie w środku jest s-line o ile tak wychodziło. Nie wiem dokładnie jak jest w allroad ale z zewnątrz różnic chyba nie było żadnych w środku pewnie może być kiera ze znaczkiem s-line i fotele bo listwy na drzwiach raczej z napisem allroad

W środku właśnie też tego nie widzę i zastanawia mnie to.. co wogole myślisz o tym egzemplarzu??

14071.jpeg

Opublikowano

To ktoś nakleil emblematy w allroad wlasnie raczej nie bylo s-line. Auto fajne fajna opcja kolor silnik tez niczego sobie ;) zrobisz i bedziesz zadowolony

Opublikowano
  • Autor

Informacyjnie dodam,że jesli sfinalizuje zakup Allroada to w dziale sprzedaży pojawi się moje obecne B8 2011r LZ9Y 120km -> 163km zrobione w dieselInside obecnie jest u blacharza i jest wzbogacana o zderzaki przód + tył sline, listwy progowe boczne oryginał z Aso , nakładki na rury wydechowe oryginał z Aso , klapa w kolorze z lotką czyli wszystko po za emblematami sline

Opublikowano

W Allroad nie było S-line ale był pakiet sport ;) A dlaczego ktoś nakleił to spytaj się 80% społeczeństwa dlaczego kleją na zwykłe serie znaczki S-line ;) 

 

Opublikowano
23 hours ago, tomekiiza said:

W środku właśnie też tego nie widzę i zastanawia mnie to.. co wogole myślisz o tym egzemplarzu??

14071.jpeg

Efekt zdjecia czy ta poduszka jest podzielona na dwie polowki? :D

Opublikowano
  • Autor
51 minut temu, PatrykB8 napisał:

Efekt zdjecia czy ta poduszka jest podzielona na dwie polowki? :D

Samochód jest uszkodzony po wypadku dwie poduchy wystrzeliły ale ja ściągam to dla siebie nawet jeśli kiedyś będę to sprzedawał to nie będę tego ukrywał przed nikim bo po vinie łatwo sprawdzić że jest po wypadku 

Opublikowano

Aaaa, rozumiem - powodzenia:)

Opublikowano

czarny sufit 3 ramienna kierownica i sportowe fotele - to wychodziło w allroadzie i było nazywane s-line jako pakiet wew. (czy prawidłowa nazwa to sport pakiet czy s-line kłócił się nie bede  - ale najbardziej charakterystyczne to czarny sufit

Opublikowano

ogólnie fajna sztuka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.