Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z odpaleniem i zegarami


Hawk12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem, auto jest po niewielkiej stłuczce, postało troche nieodpalane i akumulator sie rozładował, podpiąłem go z tyłu kablami bezpośrednio do akumulatora (wiem ze powinno sie z przodu, lecz z przodu nie reagował), po podpięciu wszystko elegancko działało lecz nie odpalał, automat podawał (było słychać "cyk-cyk", prawdopodobnie to wina ładunku pirotechnicznego przy minusowej klamrze, lecz wtedy nie wiedzieliśmy tego), naładowałem akumulator, teraz światła się świecą, radio działa, lecz zegary nawet nie reagują i tylko czasami podaje automat, jakieś pomysły? wymienić kleme, podpiąć pod komputer, eykasować błedy i będzie dobrze? Miał ktoś taki przypadek? Czy podłączając bezpośrednio przez kable z tyłu mogliśmy coś zaszkodzić że licznik nie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dało się podłączyć pod komputer, dwóch mechaników z różnymi programami próbowało, z niczym nie mogli się połączyć, ale jest progres, bezpiecznik pirotechniczny przy aku był wywalony, wymieniłem i zaczął kręcić  (nie zawsze, ale kręci, nawet odpalił na chwilkę, dosłownie 4 sekundy, teraz tylko kręci) ale z zegarkami zero oznak życia , jakieś pomysły? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...