Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dla przypomnienia w sobote kto chce może dla wygody plecak dać Dorocie do auta ale tak sie spakujcie żeby w niedziele z plecakiem można było wsiąść na rower

A jak plecaki chcecie mieć ze sobą w drodze do to przynajmniej alkohol można jej dać do auta

Edytowane przez miron78

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, ucho.77 napisał:

Ja z Pajdą będziemy jednym 

ok

Opublikowano
  • Autor

coś walada i miszka milczą w temacie -  ciekawe czy jada :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jak ktoś ma więcej czasu w sobote z rana i nie jest przyzwyczajony wsiadać na rower bez % to zapraszam na browara - od 12 i tak już będę gotowy

Ps. bo ja nie piję :decayed:

Opublikowano
1 minutę temu, miron78 napisał:

jak ktoś ma więcej czasu w sobote z rana i nie jest przyzwyczajony wsiadać na rower bez % to zapraszam na browara - od 12 i tak już będę gotowy

Ps. bo ja nie piję :decayed:

Nooo i zaczyna się klimat Zatoru... ja bede o 11.30 haha 

Opublikowano

Miron, Basi z dziećmi i Kasi z Wiktorem na grillu nie będzie  :wink: 

Opublikowano

ja jade ale bez noclegu na samego grila wpadne r zodzinka bo ostatnie dwa tyg mialem urwanie łba i kompletnie zapomnialem o wyjezdzie a do tego tapatalk zdechl i nie jesrem na bierzaco

Opublikowano

 przygotowania w trakcie 

DSC_1059.JPG

Opublikowano
Godzinę temu, Mario22 napisał:

Nooo i zaczyna się klimat Zatoru... ja bede o 11.30 haha 

Klimat Zatoru będzie jak na grillu będzie sos andaluzyjski:decayed:

 

Szkoda tylko że będę po sześciu nockach i 3h snu:thumbdown:

Opublikowano
26 minut temu, pajda napisał:

 przygotowania w trakcie 

DSC_1059.JPG

ja w 1/2 tylko,bo roweru jeszcze nie mam?

20180524_221244.jpg

Opublikowano
1 minutę temu, Pucek napisał:

Klimat Zatoru będzie jak na grillu będzie sos andaluzyjski:decayed:

 

Szkoda tylko że będę po sześciu nockach i 3h snu:thumbdown:

Będziesz łatwy :decayed::grin:

 

...u mnie w robocie dawno już wiedzą, że w ten weekend nie mają co na mnie liczyć :kox:

Opublikowano

...a...i jutro mam wolne :smiley:

Opublikowano

Ja też ?

Opublikowano
1 minutę temu, ucho.77 napisał:

Ja też ?

:cool:

...no tylko ja jeszcze jutro będę przy czyimś autku grzebał, ale to taki... relaksik (?!) 

Opublikowano

już jutro  :banan:

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, stanley napisał:

Miron, Basi z dziećmi i Kasi z Wiktorem na grillu nie będzie  :wink: 

a to czemu tak - nie chcą tam dojechać inne plany mają czy im zabroniłeś

Opublikowano
3 minuty temu, miron78 napisał:

a to czemu tak - nie chcą tam dojechać inne plany mają czy im zabroniłeś

dziewczyny odpuściły, będą zwiedzać rejony po Knurowie   ;)

Edytowane przez stanley

Opublikowano
  • Autor

Pajda - fajne tuje i traweczka - tylkoo szkoda że domu całego nie widzę :)

ja na przygotowania mam czas jutro rano - bo jedyne co mam do zrobienia to auto żarciem na grila zapakować i zapakuje piłke do siaty na wszelki wypadek

Aż dziwne że na przyjazd choćby autem Kędzior się nie zdecydował

Opublikowano
  • Autor

Stasiu Walada odpadł i zrobiło się u Was w domku jedno wolne opłacone miejsce - jadąc przez las możecie zgarnąć do siebie jakąś leśną lafirynde

Ps. tylko musi być na rowerze :decayed:

Opublikowano
4 minuty temu, miron78 napisał:

Stasiu Walada odpadł i zrobiło się u Was w domku jedno wolne opłacone miejsce - jadąc przez las możecie zgarnąć do siebie jakąś leśną lafirynde

Ps. tylko musi być na rowerze :decayed:

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.