Jump to content
3 3
golabek008

Belka tylna w b5 rodzaje

Recommended Posts

Witam miałem nie miła przygodę z krawężnikiem i skrzywilem belkę z tyłu.  Szukając teraz używki nie wiem czy jest różnica przez silnik albo rodzaj podwozia oraz lift-przedlift? 

Edited by golabek008

2 godziny temu, golabek008 napisał:

Witam miałem nie miła przygodę z krawężnikiem i skrzywilem belkę z tyłu.  Szukając teraz używki nie wiem czy jest różnica przez silnik albo rodzaj podwozia oraz lift-przedlift? 

Z tego co się kiedyś orientowałem jak wymieniałem u siebie to różnica jest tylko quattro/ośka, reszta wsio to samo, lift czy przedlift, 1,6 czy 2,8

1Z by ciahciah :banan:

Chyba spróbuję kupić od kombiaka bo ciężko w mojej okolicy znaleźć do sedana najwyżej oddam, chyba że ktoś jeszcze odpisze co miał doczynienia z tym i ma inne zdanie :)

Godzinę temu, golabek008 napisał:

Chyba spróbuję kupić od kombiaka bo ciężko w mojej okolicy znaleźć do sedana najwyżej oddam, chyba że ktoś jeszcze odpisze co miał doczynienia z tym i ma inne zdanie :)

według etki wszystko jedno czy przed czy po lifcie  kombi czy sedan;)

Belka wymieniona, wygląda jakby cała oś tylna była skręcona w prawo i na zakręcie czuć jak zarzuca tyłem, teraz pytanie czy belka do wywalenia czy da się jakoś to ustawić wiem że na boki jest regulacja ale wtedy całą oś przestawiam a tu wygląda jakby koła były minimalnie skręcone w prawo i to oba więc nie chce mi się wierzyć że obie strony dostały strzała ;(

Musisz zbierznosc ogarnac.

Pany a mam pytanie czy belki sa zamienne tzn z sedana do awanta i na odwrót?bo Q to wiadomo ze nie podpasi.

Mam belke pod domem tylko z sedana i nie wiem czy ja brac???

160km/338nm by ciahciah :JC_fan: :JC_fan: