Jump to content
0
bobikos

A4 B6 quattro środkowy tłumik

Recommended Posts

Witam

Środkowy tłumik w 1.9 tdi quattro mam w stanie opłakanym (a jest do niego spawane mocowanie i wieszaki wydechu). Na allegro nie ma nowych, używki są w podobnie beznadziejnym stanie jak mój.

Oglądam wydechy od B7 i tam diesle nie miały środkowego tłumika. Pytanie czy nie warto go poprostu wyciąć? Jak to wpływa na hałas?

Drugie pytanie czy w Warszawie lub okolicach polecicie sensownego człowieka od wydechu, który ładnie ogarnie temat tego tłumika i łącznika elastycznego (też mam do wymiany).

Witam
Środkowy tłumik w 1.9 tdi quattro mam w stanie opłakanym (a jest do niego spawane mocowanie i wieszaki wydechu). Na allegro nie ma nowych, używki są w podobnie beznadziejnym stanie jak mój.
Oglądam wydechy od B7 i tam diesle nie miały środkowego tłumika. Pytanie czy nie warto go poprostu wyciąć? Jak to wpływa na hałas?
Drugie pytanie czy w Warszawie lub okolicach polecicie sensownego człowieka od wydechu, który ładnie ogarnie temat tego tłumika i łącznika elastycznego (też mam do wymiany).

Odezwij sie na PW , wysle do dobrego goscia od wydechow .[emoji6]

https://www.facebook.com/edctuning

www.edc-tuning.pl

Chiptuning / Diagnostyka / Hamownia DYNOMET

tel. 606 114 000

1 godzinę temu, bobikos napisał:

Oglądam wydechy od B7 i tam diesle nie miały środkowego tłumika.

ja mam w planach taki teraz założyć :)

oczywiście miałem też opcję z wyciętym środkowym i wstawionymi rurami ale wole oryginalne rozwiązanie i opcję z rurami sprzedałem po minimalnych kosztach :)

Hałas praktycznie się nie zmienił bo miałem jeszcze wtedy katalizator.

AWX  :quattro:

Też mam wywalony środkowy i według mnie jest ciut głośniej na postoju na obrotach jałowych. W moim środkowym nie było już grama wypełnienia, a chyba powinno coś tam byc?

jest B6 AVF quattro pierwszy diesel, i chyba jednak ostatni ;)

było B5 AAH quattro | krótko był Ford Thunderbird Lx 4.6 v8 | było B4 AAH quattro

Ja dzisiaj zakupiłem właśnie cały wydech od 2.0tdi quattro. Może na weekendzie będzie montaż a stary komplet wystawię na sprzedaż jak nie będzie za głośno bo teraz już nie mam kata[emoji16]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

AWX  :quattro: