Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż oświetlenia tylne drzwi.


PatryK940913

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym założyć oświetlenie "ambiente" światłowód na boczkach drzwi.. lecz w tylnych drzwiach  posiadam korbotronik (szybki na korby). Czy wiecie skąd mógłbym podkraść prąd. Posiadam oświetlenie ostrzegawcze ale to zapala się tylko przy otwarciu drzwi. W przednich drzwiach prąd wezmę ze sterowania szyb. Jakieś pomysły, rozwiązania? 

Edytowane przez PatryK940913
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najłatwiej ci bedzie z kratki nawiewu lub włacznika świateł ewentualnie podświetlenie zapalniczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, wyzyk83 napisał:

najłatwiej ci bedzie z kratki nawiewu lub włacznika świateł ewentualnie podświetlenie zapalniczki

Takie rozwiązanie chyba jest niezabardzo, lamki będą świecić ciągle nawet na zamkniętych drzwiach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie cały czas tylko po właczeniu swiateł postojowych

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak jak w oryginale czyli wymiana MK i podłączenie pod niego ,a nie baw się w jakieś pół środki które pozostawiają wiele do życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, salamon napisał:

Zrób tak jak w oryginale czyli wymiana MK i podłączenie pod niego ,a nie baw się w jakieś pół środki które pozostawiają wiele do życzenia.

po co wymieniać mk?

przeciesz pisze że nie chce żeby sie zapalało po otwarciu drzwi tylko w czasie jazdy

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wyzyk83 napisał:

po co wymieniać mk?

przeciesz pisze że nie chce żeby sie zapalało po otwarciu drzwi tylko w czasie jazdy

Masz rację kolego ,nie wiem czemu myślałem że on chce dołożyć lamki w tylnych drzwiach i moja odpowiedz tego dotyczyła :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy do kostki w słupku B od strony auta dochodzi przewód szaro-niebieski (u mnie przy korkach był doprowadzony ale niewykorzystany). Jesli jest, możesz z niego wziąć zasilanie (to jest podświetlenie przycisków w aucie).

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...