Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Auto nie odpala

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z moim audi a4 b6 1.9 tdi 130 awx.Sprawa wyglada nastepujaco.Od niedawna zaczely sie problemy z porannym odpaleniem auta kiedy zostawialem je po jezdzie na cala noc i rano chcialem odpalic auto ciezko palilo.Wiec wymienilem swiece zarowe komplet nic nie pomoglo.pozniej zaczely wystepowac objawy jak by paliwo nie dochodzilo do silnika.Rozebralem zbiornik paliwa sprawdzilem pompke w baku wyczyscilem wszytko i odpinajac przewod przy filtrze paliwa leciala ropa.Niestety czyszczenie nic nie pomoglo.Nastepna rzecza ktora sprawdzilem byla vaku pompa znaczy sie nie mierzylem vakumetrem ale byl wyciek ropy.Kupildm nowa uszczelke metalowa oraz 2 gumowe wszystko zlozylem auto odpalilo od strzala uradowany ze wkoncu trafilem w 10 zrobilem jazde testowa i wtedy zaczal sie jesCze wiekszy problem.Kiedy przyspieszalem auto miaalo czasem szarpniecie moc i wszsytko bylo.Nastepnego dnia kiedy chcialem szybko ruszyc z swiatel auto zgaslo.Odpalielm je pononownie przy 2 tys obrow auto gasnie jak bym je zaduszal.auto wkoncu stanelo na amen i nie da sie odpalic.rozrusznik kreci jak szalony a tu ani oznak zycia.Prosze o propozycje co sprawdzic albo w ostatecznosci wymienc.moze czujnik temperatury albo cos.Niestety co przychodzi mi do glowy to niestety pompa vacum.Nie mam problemow z hamulcami.

Opublikowano
  • Autor

Dodam jeszcze ze auto z rana musialem dlugooo krecic.Nie wiem czy to zbieg okolicznosci ale jak dolalem 5 l ropy to auto odpalalo.wygladalo to jak by paliwo splywalo do baku zaworek zwrotny i filtr wymieniony

Opublikowano
  • Autor

Wymienilem vaku pompe na nowa i niestety nic to nie pompgla.Paliwo jest w przewodach i auto nawet nie zaburknie czy to beda pompowtryski czy cos jeszcE moze byc do sprawdzenia

Opublikowano
  • Autor

Po zresetowaniu komputera po odlaczeniu akumulatora auto odpalilo od strzala.Jednak jak chcem jechac wbije bieg i dochodzi do 2000 tys obrotow auto sie jak hy zadusza i gasnie

Opublikowano

Moze czujnik predkosci obrotowej walu G28?

Opublikowano
  • Autor

Usterka usunieta problemy z odpalaniem i z jazda czujnik walu korbowego oraz vaku pompa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.