Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Polecam ciekawy artykuł nt. niewidzialnej wycieraczki zrobionej prze tą samą firmę, która opracowywała formułę dla RainX:

http://www.detailer.pl/blog/2011/08/deszcze-niespokojne/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak same od siebie popękały? czy przez polskie dziury w drogach?

Same z siebie. Temat znany juz ogolnie w Europie. Dotyczny A3, A4 Avant i A4 Allroad.

Z tego co sie dowiedzialem wyszlo okolo 500-600 wadliwych lamp..

W Norwegii ASO spokojnie wymienia lampy ale u mnie to nie przejdzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi lampami to rzeczywiscie kanal :(

Pekaja zwykle czy z ledami :mysli:

Każde auta mają choroby wieku dziecięcego, Passaty B5 FL również miały lipę z tylnymi lampami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki Ty jestes swir jesli chodzi o te kosmetyki ... :decayed: naprawde . Wiedzialem ze sa tacy ludzie (bo moj sasiad widze ma podobnie ) ale watpie czy az tyle ich posiada i tyle w nie inwestuje.

Nie podzielam tej pasji ale szacun za to co robisz z autem :kox: :kox:

Wspolczuje lamp ... niestety kazdy producent wypuszcza jakis shit w swoim samochodzie i nadzieja tylko wtym ze bedzie ich jak najmniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi lampami to rzeczywiscie kanal :(

Pekaja zwykle czy z ledami :mysli:

Passaty B5 FL również miały lipę z tylnymi lampami.

Konkretniej? Ja mam 2003 rok i lampy jak nowe, a też nie słyszałem aby była jakakolwiek seria wadliwa B5 FL :think2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi lampami to rzeczywiscie kanal :(

Pekaja zwykle czy z ledami :mysli:

Passaty B5 FL również miały lipę z tylnymi lampami.

Konkretniej? Ja mam 2003 rok i lampy jak nowe, a też nie słyszałem aby była jakakolwiek seria wadliwa B5 FL :think2:

W Passatach B5 FL też była z tylnymi lampami kumpla brat ma paska takiego jak ty tylko w kombi i też pekają mu i parują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ciekawy artykuł nt. niewidzialnej wycieraczki zrobionej prze tą samą firmę, która opracowywała formułę dla RainX:

http://www.detailer.pl/blog/2011/08/deszcze-niespokojne/

Znam artykul jak i Joanne ktora go napisala :)

Rain Clear jest w moim kolejnym zamowieniu z detailer.pl

Wziolem od nich tez ten plyn Surf City Garage Clearly Better Glass Cleaner do przetestowania i jak narazie moge powiedziec ze jest dobry, nawet bardzo. Ale to nie to samo co Swissvax Crystal :)

No i nakladanie takich srodkow jak "niewidzialna wycieraczka" robi sie platkami kosmetycznymi a nie aplikatorami gabkowymi :)[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 23:26_________________________________________________

why? w Polsce nie dasz rady tego załatwić? a kulancja?

Lampy kupowalem od tego samego czlowieka co Cuber. Zobaczymy co da sie z tym zrobic..

Przeciez nie pojade A4 B8 z 04.09 do ASO z reklamacja LEDow ktorych w tym modelu nie bylo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z felgą?

Jade do Bielska Bialej w srode. Felga ma byc pomalowana jak reszta i rozwiercona na srode. Uwierze jak zobacze. Podobno felga kosztowala ich w DE 700 ojro. :polew: Bardzo ciekawe bo to by bylo prawie tyle samo co norweskie ASO chce za ta felge... [br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 23:33_________________________________________________

Z tymi lampami to rzeczywiscie kanal :(

Pekaja zwykle czy z ledami :mysli:

Ledowe z tego co wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak pieprza ze nowa to poprosiłbym o nie rozwiercanie jej ani nie malowanie...ciekawe co by wtedy było? zonk? :gwizdanie:

Tyle ze Makki mowilem Ci taniej sie nowych takich felg,nie zdejmowanych z zadnego samochodu zalatwic raczej nie da.W Aso ponad 3tys sztuka - rabaty.A skad tacy kolesie mieli by miec nowe duzo taniej?Moim zdaniem gdyby mieli ci zaplacic za felge 700 euro to woleliby odebrac caly ten Twoj komplet i oddac kase...mniej by stracili..

Ale oby się dobrze skończyło czego Ci życzę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak pieprza ze nowa to poprosiłbym o nie rozwiercanie jej ani nie malowanie...ciekawe co by wtedy było? zonk? :gwizdanie:

Tyle ze Makki mowilem Ci taniej sie nowych takich felg,nie zdejmowanych z zadnego samochodu zalatwic raczej nie da.W Aso ponad 3tys sztuka - rabaty.A skad tacy kolesie mieli by miec nowe duzo taniej?Moim zdaniem gdyby mieli ci zaplacic za felge 700 euro to woleliby odebrac caly ten Twoj komplet i oddac kase...mniej by stracili..

Malowana musi byc bo orginalnie ta felga jest w alu. Sprawdzalem po nr. Rozwiercic tez trzeba bo orginalnie to jest chyba cos kolo 57 a ja mam 66,6.

Bede mial ta felge w rekach to wszystko bedzie jasne. Narazie to musze tam dojechac po pieknych polskich drogach. Szczerze, jazda na 20" z 255/30 po Polsce to TYLKO show&no go. Zeby mnie juz bola, plastki zaczynaja koncertowac no i oczywiscie szkoda auta.. Szkoda ze nie ma w Polsce takich drog jak np odcinek Radom-Janki.

BTW w piatek jechalem odcinek Krakow ul. Gajowa -> Warszawa Centralny w 3h i 20 min :) Troche mi sie spieszylo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem Maćku że te felgi mają inny kolor w oryginale,trzeba je rozwiercać etc.Ja to wszystko wiem.(oryginał 57,1)

Ale po ich malowaniu znacznie ciężej będzie Ci ocenić czy felga była nowa przed malowaniem...

De facto będzie to praktycznie już niemożliwe...

Zrzuć trochę powietrze z gum bo skoro masz powyżej 3 atmosfer to dużo na nasze drogi :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem Maćku że te felgi mają inny kolor w oryginale,trzeba je rozwiercać etc.Ja to wszystko wiem.(oryginał 57,1)

Ale po ich malowaniu znacznie ciężej będzie Ci ocenić czy felga była nowa przed malowaniem...

De facto będzie to praktycznie już niemożliwe...

Zrzuć trochę powietrze z gum bo skoro masz powyżej 3 atmosfer to dużo na nasze drogi :rolleyes:

Aha, no to sie nie zrozumielismy :)

Jezeli ta felga bedzie malowana w taki sam sposob co reszta ( a tak ma byc) i w tym samym miejscu ( a tez tak ma byc ) to do malowania wewnatrz felgi sie tam nie przykladaja za bardzo. Dobra latarka, plyn P21S i IronX no + maszyna do wywazania i prawda wyjdzie na jaw..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW podszedł mi ten Twój strip zapach :kox:

Chyba sobie kupię...a sprawdzałeś jeszcze jakieś zapachy "chemicznych kolesi"? :decayed:

co to za zapach :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW podszedł mi ten Twój strip zapach :kox:

Chyba sobie kupię...a sprawdzałeś jeszcze jakieś zapachy "chemicznych kolesi"? :decayed:

co to za zapach :mysli:

Robert :wink4:

http://showcarshine.pl/568-chemical-guys-stripper-scent-odswiezacz-powietrza.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...