Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bluetooth kasowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Panowie mam pewien problem.

Otóż mój Bluetooth zaczął się dziwnie zachowywać.  Otóż łączy się z moim telefonem z pewnym opóźnieniem , sięgający nawet ok 3 min od załączenia stacyjki.  Na początku było wszystko ok zaraz po stacyjce łączył się z zestawem. 

Sprawa zaczęła się od momentu przekodowania modułu bluetooth na język angielski,  bo strasznie mnie irytowal język niemiecki. 

Po przekodowaniu telefon  łączy się z opóźnieniem. W module brak błędów. 

Mam do tego rns^e . I najlepsza sprawa jest taka że biorąc starszy telefon który nie był wcześniej zapamiętany działa prawidłowo.  Po załączeniu stacyjki łączy się od razu.

A mój który był wpisany wcześniej nie chce łączyć się od razu.

Jak wykasować wszystkie telefony z modułu. Tak żeby był pusty nie chciał się łączyć z jakimkolwiek telefonem.

 

Poradzić sobie z tym fantem nie mogę.  Pomóżcie bo już mam go dosyć.  

Opublikowano

Na kanale 0 powracasz do ustawień fabrycznych,ale mnie się wydaje że Ty powinnęć usunąć powiązanie w opcjach bluetoth ale w swoim telefonie i w tedy po ponownym połączeniu zapyta Cię czy sparować

Opublikowano
  • Autor

Hm. 

Opcje które przedstawiasz zostały wykonane na samym początku. 

77 Telephone adaption 10  -> 00 test i na to save.  ---- po tym zabiegu telefon i tak łaczy sie z zestawem

Druga opcja kasowania na telefonie też została przeprowadzona i  to nawet kilka razy, też to nic nie pomogło.

Ponowne parowanie też nie daje pożadanego rezultatu, telefon Samsung A5 łaczy sie z opóźnieniem dochodzącym do kilku minut.

A telefon siweżo sparowany "stary" S3 Mini łaczy sie prawie natychmiast. Tak jak powinno być, no i oczywiście dodam że przed zmianą kodowania wszystko było ok.

nawet rnse cofnołem do ustaień fabrycznych z poziomu menu rns, nie kasowałem tylko danych rnse , bo mam kilknascie pozycji zapisanych i nie chciałbym ich ponownie wpisywać

dodam tylko ze z telefonem łacze sie po lini k i to starym vag kkl :) 

 

Już mi normalnie ręce opadają.

Opublikowano

To zle robiłeś na kanale 0 wpisujesz 1 potem test i save


Kanały adaptacyjne:

kanał 0 (przywrócenie ustawień fabrycznych)
0: stan domyślny
1: reset

kanał 128 (domyślna głośność – wyjście)
0 = 0dB
1 = +1dB
3 = +3dB
6 = +6dB
128 = -1dB
130 = -3dB
133 = -6dB

kanał 129 (czas zasilania uchwytu na telefon po wyłączeniu zapłonu):
Zakres od 0…6 (30 sekund … 30 minut)
Inkrementacja: 1 = 5 minut (0 = 30 sekund)

kanał 130 (ustawienia czasu opóźnień dot. kompensacji opóźnień sprzętu audio oraz akustyki)
Zakres od 0 … 12 ms

kanał 131 (czułość mikrofonu)
Zakres od 0 do +6dB

kanał 133 (Włączenie modułu)
0 – BT wyłączony
1 – BT włączony

kanał 134 (funkcje zestawu głośnomówiącego)
0 – zestaw głośnomówiący aktywny gdy połączenie BT jest aktywne ale bez telefonu w uchwycie
1 – zestaw głośnomówiący aktywny tylko gdy telefon jest włożony do uchwytu

kanał 135 (PIN)
**** (tu wklepujemy tu swój 4-cyfrowy kod zabezpieczający)

kanał 136 (czas opóźnienia od wyciszenia do aktywacji obsługi głosowej)
Domyślnie: 5 (=0,5 sekundy)

kanał 137 (czas widoczności BT dla innych urządzeń BT – po tym czasie jedynie wcześniej sparowane urządzenia będą łączyć się z BT)
Zakres od 0/1 … 30 minut
Domyślnie: 0 (zawsze widoczny)

Opublikowano
  • Autor
43 minuty temu, salamon napisał:

To zle robiłeś na kanale 0 wpisujesz 1 potem test i save


Kanały adaptacyjne:

kanał 0 (przywrócenie ustawień fabrycznych)
0: stan domyślny
1: reset

 

Powiem tak. Przy vag-com 311 bo tylko ten pozwala wejść do telefonu za pomocą lini k , nie ma opcji wprowadzenia 1. Robisz tylko test i save i wraca do ustawień fabrycznych. Chyba że sie myle to mnie popraw , jeszcze raz.

Vag com 409 już nie pozwala wejść do modułu telefonu "too many comunications errors"

 

Edytowane przez ic3ek

  • 4 lata później...
Opublikowano

Też nie mogę wykonać resetu modułu, bo nie mogę nic wpisać w kanale 00

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.