Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pytanie do ludzi znających się na drewnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 26.04.2018 o 07:49, audicoman napisał:

Dyskusja jest nie na temat mojej wiedzy, a przebarwienia na deskach. Według Ciebie nadaje się to na opał. Tylko powiedz jakie masz doświadczenie w tym temacie żeby wprowadzać ludzi w błąd? Na oko to stwierdziłeś?

Wy fachowcy :grin:  wypowiadacie się po miesiącu ,pewnie zasięgając wiedzy u wujka kolegi,szefa tartaku w którym pracujecie  albo kogokolwiek  i chcecie błysnąć wiadomościami .TO JEST ŻENADA . Jeśli wiecie co to słowo oznacza

Opublikowano
3 godziny temu, salamon napisał:

Wy fachowcy :grin:  wypowiadacie się po miesiącu ,pewnie zasięgając wiedzy u wujka kolegi,szefa tartaku w którym pracujecie  albo kogokolwiek  i chcecie błysnąć wiadomościami .TO JEST ŻENADA . Jeśli wiecie co to słowo oznacza

może wiesz co znaczy słowo "Żenada" ale na drewnie to już się nie znasz 

pierwszy napisałeś że materiał nadaje się na opał

nawet jakby na drewnie urosła pleśń lub zrobi się cała czarna to można go wykorzystać w inny sposób niż " opał"

Sezonowany materiał ma taki plus że nie "pracuje" tak bardzo jak ten świeżo ścięty i szybko suszony.

W drewnie pracuje ok. 20 lat więc kilka m3 w życiu przerzuciłem ... 

 

Opublikowano
18 godzin temu, salamon napisał:

.TO JEST ŻENADA . Jeśli wiecie co to słowo oznacza

Żenada to jest w Twoim wykonaniu, bo nie umiesz się przyznać do błędu. Pomyliłeś się z oceną, ok - ale dalsze zapieranie się i odwracanie kota ogonem jest trochę nie na miejscu. Bądź jak prawdziwy facet i weź to na klatę, a nie pie*dzielisz jak baba....

Opublikowano
8 godzin temu, audicoman napisał:

Żenada to jest w Twoim wykonaniu, bo nie umiesz się przyznać do błędu. Pomyliłeś się z oceną, ok - ale dalsze zapieranie się i odwracanie kota ogonem jest trochę nie na miejscu. Bądź jak prawdziwy facet i weź to na klatę, a nie pie*dzielisz jak baba....

Ja do błędu przyznaję się już pierwszym poście wyrażając swoją opinię jako prywatną ,nigdzie nie napisałem że tak jest jak ja to oceniłem i nie może być inaczej .Szanuję ocenę innych i liczę się z nimi tylko nie wiedzieć czemu WY uczepiliście się właśnie mnie i w dodatku po tak długim okresie .Na tym kończę całą dyskusję i więcej nie będę się wypowiadał na temat postów z przed iluś tam miesięcy.Jeśli czujecie Się w jakiś sposób obrażeni przeze mnie to sory ,ale moje wcześniejsze wypowiedzi nie miały na celu nikogo obrażać .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.