Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Ramie wycieraczki


lukas_ss

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie moje Audi to a4 2002 rok i jest taki problem peklo mi mocowanie prawe wycieraczki to jest jakies takie dzwine nie zwykly hak sluchajcie mozna kupic samo to mocowanie co jest n koncu plastikowe a jak nie to czy trzeba zminic cale ramie? a moze zminic ramie juz na wycieraczki bez stelarza ile to kosztuje? dzieki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj jakieś zdjęcie, jak masz zwykłe wycieraczki to może warto rozważyć zakup zestawu AERO (w ASO koszt ~ 250zł) lub alledrogo: http://www.allegro.pl/item525041191_zestaw_ramion_i_pior_aero_audi_a4_8e_oryginal.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocowanie wycieraczki mozesz kupic w ASO a koszt ok.10 zł,ja własnie zamowilem lewe ze spojlerem za 24 zł. :good: a zestaw AERO godny polecenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki zmieniali na AERO bo podobno docisk zdecydowanie lepszy... temat gdzieś był o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, zmień na płaskie wycieraczki... ja wymieniłem... tylko wtedy obydwa pióra z zramionami są do wymiany... koszt ok 270 zł. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos napisac na jaki zacisk wycieraczki sa te AERO zestawy

Nie wiem czy dobrze cie zrozumiałem,one maja własne zaciski przesuwne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o mocowanie ramiona do wycieraczki (na U lub inne) gdybym chcial pozniej wycieraczke zmienic czy nie bedzie problemu z dopasowaniem innej poniewaz teraz mam taki niestandardowy zacisk i ciezko dostac wycieraczke tego typu

i jakiej firmy jest ten zestaw ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli zamontujesz AERO to tylko takiego typu wycieraczki beda pasowały,innych nie załozysz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli zamontujesz AERO to tylko takiego typu wycieraczki beda pasowały,innych nie załozysz :naughty:

niestety... a może i dobrze... mocowanie na tyle specyficzne że zostaje tylko AERO - po 100zł komplety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z tylną wycieraczką B5 Avant 1997, a dokładnie ze spryskiwaczem. Pięknie podaje płyn, ale dokładnie na połowę szyby. Jeśli staniemy z tyłu samochodu to lewa połowa szyby jest spryskana, natomiast prawa sucha. Problem polega na tym, iż spryskiwacz nie obejmuje całej szyby. Wiem, że do tego jest zestaw naprawczy, ale nie mogę znaleźć.

Macie jakieś doświadczenia z tym związane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...