Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Logi rozrządu help


zibi0310

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc koledzy

Pytanko mam gdyż coś mnie podkusiło żeby sprawdzic grupy 090 091 i 093 

Czy ktoś może mi powiedzieć czy mam zacząć się juz martwic czy może olać i jeżdzic dalej?

Pasek rozrządu z napinaczem był wymieniany jakieś 35tyś temu Mechanik ustawił go na znaki z tym że jest przesuniecie o pół ząbka (podobno standard Gość pracuje w audi juz dobre naście lat) W aucie nie słychać klekotu łańcucha czy napinacza na zimnym i ciepłym za to jest cofanie zapłonów i to sporawe bo czasem -9stopni Na lpg grupa 020 same zera a że jeżdże tylko na lpg to sprawe olałem (cewki i świece nowe)

tutaj log statyczny

http://vaglogi.pl/log-090_091_093_JaR5N1.html

a tutaj podczas jazdy

http://vaglogi.pl/log-090_091_093_kS0m85O.html

Czytałem gdzies ze w grupie 093 dopuszczalne jest -5 do +5 a gdzie indziej ze -3 do +6

Pamietam tez ze w lato w grupach 090 i 091 byly zera a w grupie 093 -5

Błagam nie straszcie ze rozrząd do roboty bo jest tyle wydatkow ze chyba trawe będe jadł ;)

MYsle ze auto jezdzi ok Na hamowni wypluło prawie 190km/i 303nm

Dzieki za wszelkie rady i spostrzezenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jest dobrze. W gr. 93 niby norma jest -3/+6 ale jak będzie -4 to nic się nie dzieje. Zmienne fazy też działają i to raczej prawidłowo.

Zrób komplet logów dynamicznych na pb to będzie można coś więcej wyczytać.

To jest bex?

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego Auto to bfb 163seria po sofcie kolegi z forum Reszta logow jest ok Turbo troszeczke pozno wstaje ale jest juz zmeczone (1.1 bara ma przy 2800 a przy 2400 jest seria 0.6bara Poki jeszcze dmucha to zostawiam) Na pb sa tez troche za duze korekty w strone ubogo ale jest to ewidentnie wina pompy bo zalozylem skv (stara juz wyla ale i tak miala lepsza wydajnosc niz ta a niby miala miec 4bary:/)Oryginalna kosztowala kupe kasy Zostanie wymieniona bo pojawily sie juz same wklady ori vdo za okolo 300zl Zastanawialy mnie tylko grupy rozrzadu Dzis jeszcze sprawdze cisnienie oleju ale bankowo przy wymianie oleju zwalam miche i czyszcze smoka bo pewnie od nowosci nie bylo to robione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...