Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Falowanie obrotów po odpięciu akumulatora


3LV15

Rekomendowane odpowiedzi

czytałem dużo na temat gazu na forum. ale ten problem jest inny. wszystko było oki lecz jak odpiłem akumulator to na gazie zaczął delikatnie falować tak około 900 a 500 obrotów i falowania są delikatne co mógł się stać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem dużo na temat gazu na forum. ale ten problem jest inny. wszystko było oki lecz jak odpiłem akumulator to na gazie zaczął delikatnie falować tak około 900 a 500 obrotów i falowania są delikatne co mógł się stać

podepnij jak masz vag i zrob adaptacje tak jak to jest opisane na forum, jesli nie masz to wylacz wszystkie odbiorniki pradu, przekrec kluczyk na zaplon poczekaj az nastawnik przepustnicy przestanie pracowac i odpal powinno byc ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemam vag lecz wyczytałem z forum ze można to zrobić samemu tak jak piszesz czyli podpiąć akumulator i przekręcić kluczyki i poczekać około 10minut zęby sie tam poustawiało zrobiłem tak i nic to nie dało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemam vag lecz wyczytałem z forum ze można to zrobić samemu tak jak piszesz czyli podpiąć akumulator i przekręcić kluczyki i poczekać około 10minut zęby sie tam poustawiało zrobiłem tak i nic to nie dało

na benzynie tez wystepuje falowanie obrotow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak myślę ze mapy od gazu sie może pokasowały niewie jutro to sprawdzę to napisze a gaz czyszczę co jakiś czas sam sposobem z forum wlewam benzynę do szlałfa i odpalam i wtryski na pewno są czyste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...