Treść opublikowana przez 3LV15
-
[B5 ADR] Przerywa, nie wkręca się na obroty po dodaniu gazu
witam przyłącze sie do tematu ponieważ ja mam tak ze na zimnym silniku jak probuje ruszyć to całkowici zachodzi z obrotów praktycznie do zera i niewiem co to może być przewody zmieniłem nz beru
-
[B5 ADR] Gaśnie przy przełączaniu na LPG
tak gaśnie tylko po nocy lub po długim postoju też jeżdżę na czerwonych
-
[B5 ADR] Gaśnie przy przełączaniu na LPG
tak takie same objawy zaczyna chodzić jak czołg i gaśnie chyba że jadę to wtedy po przerywa trochę i puzniej okei
-
[B5 ADR] Gaśnie przy przełączaniu na LPG
świece kupowałem oryginalne audi czyli ngk takie jak zaleca producent kabli nie zmieniałem dlatego bo na bezynie jest ok i jak juz sie przełączy na ten gaz to też jest wszystko oki czyli wolne obroty oki i jazda też tem. przeła. jest 25 stopni
-
[B5 ADR] Gaśnie przy przełączaniu na LPG
Mam taki problem odkąd zrobiło się zimno to autko na postoju przy przełączaniu sie na gaz gaśnie. Zaczyna pracować jak czołg. Podczas jazdy to trzęsie całym autem póki się nie przełączy.. O co chodzi ? [mod]Piszę poprawnie po polsku[/mod]
-
[B5 ADR] Nierówne odpalanie z rana
witam mam od niedawna taki problem jak auto jest zimne nie odpala równo obroty skaczą od zera do 1100 i prace silnika słychać tak jak by chodził na trzy gary po zgaszeniu i odpaleni ponownym juz jest okej co to może być
-
[B5 ADR] Olej w przepustnicy
oki ale troszkę więcej mi peowiec wykręcić przepustnice i dojdę tam wtedy ręką aby to kolanko wysiąść
-
[B5 ADR] Olej w przepustnicy
witam czyściłem ostatnio przepustnice i zauważyłem wydobywający sie z odmy olej nie duża ilość ale parę kropli wyczyściłem to i za równy tydzień czyli dziś sprawdziłem i jest tam go tyle samo co poprzednio o co chodzi tak ma być czy cos nie tak????????
-
[B5 ADR] Od czego są te dwa czujniki ?
zamykam temat czuinniki te są od temperatury i od klimy
-
[B5 ADR] Od czego są te dwa czujniki ?
dokładnie czyli jeden od temp. a drugi to clima. czy tak
-
[B5 ADR] Od czego są te dwa czujniki ?
czytałem chyba wszystko na ten temat ale tego nie znalazłem.auto jak odpalę to na ssaniu wariuje a jak przeżuci się na gaz jest ok ale jak przerzucę na benzynę to obroty falują między 500 a 900.... a jak odpiąłem czujnik ten. to jest ok ale obok tego 4 pinowego jest drugi na 2 piny i teraz moje pytanie który za co odpowiada
-
[ALL B5] Problem z przełączeniem z benzyny na gaz
witaj na początek odkręć szlałf ten co Jadzię do listwy wtryskowej i nalej tam zwykłego paliwa do pełna zakręć i odpal na benzynie wkręć go na 4 tysiące i wtedy przeżuć na gaz tą operacie powtórz trzy razy będziesz miał pewność ze wtryski są czyste co do płynu to postaw go w garażu lub na podkurku podłuz karton i zaobserwuj czy gdzieś ni cieknie jak nie to na bank uszczelka pod głowicą
-
[B5 ADR] Falowanie obrotów po odpięciu akumulatora
też tak myślę ze mapy od gazu sie może pokasowały niewie jutro to sprawdzę to napisze a gaz czyszczę co jakiś czas sam sposobem z forum wlewam benzynę do szlałfa i odpalam i wtryski na pewno są czyste
-
[B5 ADR] Falowanie obrotów po odpięciu akumulatora
nie na bęzynie jest oki tylko na gazi co jakiś czas tak delikatnie faluje
-
[B5 ADR] Falowanie obrotów po odpięciu akumulatora
niemam vag lecz wyczytałem z forum ze można to zrobić samemu tak jak piszesz czyli podpiąć akumulator i przekręcić kluczyki i poczekać około 10minut zęby sie tam poustawiało zrobiłem tak i nic to nie dało
-
[B5 ADR] Falowanie obrotów po odpięciu akumulatora
czytałem dużo na temat gazu na forum. ale ten problem jest inny. wszystko było oki lecz jak odpiłem akumulator to na gazie zaczął delikatnie falować tak około 900 a 500 obrotów i falowania są delikatne co mógł się stać
-
[B5 ADR] Tyrkotanie na biegu wstecznym
dzis zaczęło z przodu tykotać myślę że to jednak przegub do wymiany a ni skrzyni biegów bo ze skrzynią nie dzieje sie nic co by na to wskazywało na wymiane jej
-
[B5 ADR] Tyrkotanie na biegu wstecznym
w wczoraj musiałem energicznie wycofać na maksa skręconą kierownicą i co przy cofaniu zaczęło turkotać i sprawdziłem to i niema różnicy czy w prawo czy też w lewo ale tylko na wstecznym do przodu tego niema.i niewiem co mam z tym robić to znaczy ze nagle 2 przeguby zepsute czy też cos innego poradźcie cos
-
[B5 ADR] Problem z gazem Autronik
ja bym jeszcze raz przemył przepustnice bo raz to może niepomoże dosć syfu sie tam zbiera a jak na gazie wariuje to mósisz podjechac do gaziarza niech ci ustawi natomiast do adr.niemoże być zwykła instalacja tylko sekwencja zęby niebyło żadnego problemu ja tak mam i jest oki
-
[B5 ADP] Uszczelka czy silikon pod miskę
powiem tak brat ma 1.6 passata b5 i tam występuje własnie orginalni zielony sylikon i taki masz kupic a z resztą jak mechanik będzi ci to robił to niech zerknie co tam jest ja jak robiłem to też sprawdzał mi bo są gumowe i blaszano gumowe podobno natomiast częsci kupuje sobi zawsze sam i jesli uszczelka to wystarczy wiktor rens pewni troszke zle napisalem ale wiadomo oco kaman
-
[B5 ADP] Pompa paliwa
było juz na ten temat adr. 1.8. 125 pompka pracuje przy przekręceni kluczyka
-
[B5 ADR] Jak jest przyczyna przełączania się silnika na benzynę przy 5000 obr. ?
no więc przemyślałem sprawę i autko do garażu i decyzja taka wykręciłem parownik przemyłem filterek nowy i jak radziliście mi zęby rozejrzeć sie po forum i też tak zrobiłem i znalazłem bardzo ciekawy wątek mianowicie kolega MARIO sam czyścił sobi wtryski i zrobił piękny opisik ja też to zrobiłem poskręcałem wszystko do kupy i no co akurat jest ślisko i na 5 biegu niemam odwagi narazi go ciągnoc ale sprawdziłem juz 1/2 i aż ciągłem do 7 i wszystko jak narazie git i nawet takie wrażenie jak by się żywszy zrobił niewiem jak z 5 biegjem jak będzie sucho to na pewno sprawdzę
-
[B5 ADR] Jak jest przyczyna przełączania się silnika na benzynę przy 5000 obr. ?
tankuje tylko shell lub tej nowej luks oio więc jakość gazu to tu bym wykluczał a słabszy to nawet jak go ciągne i jak przeskoczy na bęzynkę to wrażeni jakby turbo było i jak jeżdze na gazie jakiś czas a puzniej na bezynie to taki jakby mega żywszy jest w 5 osub jest okej i spod swiatełek też super
-
[B5 ADR] Jak jest przyczyna przełączania się silnika na benzynę przy 5000 obr. ?
gaz ma 1 rok lecz auto też mam otej pory kupiłem już na gazie a ten zakład co zakładał mi instalacje znajduje się w rudzi śląskiej zgadzam się z wesz82 ze na co dzień nie wkręcam aż tyle ale auto cuć ze jest słabsze niż na benzynie i ta myśl no wiecie ten dyskomfort niemogę z tym zyc nie moze tak mi przeskakiwać
-
[B5 ADR] Jak jest przyczyna przełączania się silnika na benzynę przy 5000 obr. ?
dzięki sprobuje jeszcze raz ale juz to robiłem i nic a co sięumęczyłem przy tym to szok z tą ich jazdą ale teraz pojadę gdzieś indziej może ktoś wie o jakimś magiku od gazu w okolicy cze wy