Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3LV15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 3LV15

  1. dzięki za pomoc jadę gazownika i od razu czyszczenie i niech parownik wkręci na większe obroty jeszcze raz dziękuje
  2. jak to jest butla lpg pelna jadę na gazie i jak wskazówka zbliża si do pięciu sześciu tysięcy to automatyczni przełancz sie na benzynę oki male ciśnienie ale butla pełna to jak male uporał sie może ktoś z tym * czy Ty wiesz co to ortografia i interpunkcja ? Jak nie to używaj opcji SPRAWDŹ ORTOGRAFIĘ i używaj przecinków oraz kropek - Łukasz
  3. climatronc byl wyciągany i zimnych lutów nibylo a chodzi ci o plytke gdzi jest blaszanyy kwadrat to odgiąs i tam pod tym powinno byc te zimne luty miales tak u siebie a przed skasowaniem tych blędów pisalo tak plus styka z minusem a kody były 3855 i 271
  4. witam ostatnio podpinalem vaga dla tego zeby wykasowac bląd bo mrugal mi climatronik przez okolo 2minuty po wykasowaniu nie pomoglo mruga też ale nie moge ustawic cieplego powietrza a powietrze leci tylko z sirodkowych kratek jak włanczam górne lub dolne to niedziala a jak wyłanczam wszystki to załancza sie klima co siem mogło stac pomocy javascript:void(0);
  5. 3LV15 odpowiedział(a) na bratpit temat w Audi A4 B5
    dzis skorzystalem z twojego opisuu super tak jak opisalesss wielkie dziekijavascript:void(0); :good:
  6. ;( witam wszystkich i prosze o pomoc bo niemam pojecia jakie wahacze kupic mysle o land forder ale cena wiecie a moze ktos juz to zmienial i jest zadowolony z innej marki chodzi o przedni dolny wahacz javascript:void(0);
  7. 3LV15 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Instalacje LPG i Paliwa Alternatywne
    wedlug mnie to zepsuta jest przeplywka javascript:void(0);[br]Dopisany: 16 Lipiec 2008, 15:51 _________________________________________________+wlasny kates porazka dla mnie bo to dopiero ekstra kosztuje siateczka moze byc oki i sama przeplywka tez a chodzi tu konkretnie o styki po kturych chodzi klapka poprostu te styki sie wycieraja i d*pa wtedy jest pozdro [br]Dopisany: 16 Lipiec 2008, 16:03 _________________________________________________na gazi sie kreci do oporu bo mieszanka powietrza i gazu jest mniej ska plikowana niz sama benzyna
  8. 3LV15 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Instalacje LPG i Paliwa Alternatywne
    witaj tu niema problemu bo poprostu siadla ci przeplywka mosisz wymienic i ustawic na kompie javascript:void(0);
  9. Witam wszystkich klubowiczów Jestem nowym użytkownikiem Forum. Jeżdżę Audi od 2 lat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.