Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.6 [Ana] duża temperatura z rana


Zbuntowany9978

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem w tamtym roku miałem wymieniony termostat i było w miarę dobrze ale po jakimś czasie wskazówka mi pokazywała po 120 stopni. Teraz gdy z rana na zimnym przekrece na zaplon wskakuje odrazu pod 80 stopni. Mechanik mówił mi że to wskazówkę trzeba przesunąć  bo w b5 tak jest wadliwe zegary czyżby to była prawda? Dodam że na climatronicu 49 kanał skacze do 103 i spada do 90 A kanał 51 ciągle 90:)

Edytowane przez Zbuntowany9978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa, wskazówki. Podepnij pod vaga i sprawdź co pokazuje. Może czujnik padł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam vaga 311. Jak na nim sprawdzić temp? Bo tak jak pisałem na klimatroniku wychodzi że dobrze pokazuje, Ale czujniki mi się zdaje, że ten najlepszych to on nie kupił b9 coś w tedy tanio zapłaciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01-engine->meas.blocks i szukasz kanału na którym będzie coolant temp. Potem to samo w instruments.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. To po 15 z pracy wrócę i zrobię ten przegląd kompem:) bo tyle się naczytalem o tych czujnikach że dziadostwo żeby było to. Bo termostat nie ma nic z tym wspólnego? A tu masz jak to wygląda z rana 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale już tego nie mam bo usunąłem tydzień temu błędy. A tutaj z vaga wrzucam filmik jak to wygląda u mnie nie mogę wejść do grupy 007 w silniku nie wiem co jest czy program kijowy  czy co:/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ale po jakim czasie po zgaszeniu podpiąłeś vaga i co pokazywała wskazówka na zegarach? Zrób to samo na zimnym kiedy pokazuje 80 stopni.

Edytowane przez mszark
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może z 10min po zgaszeniu ale na climatronicu to samo bylo co na kompie. Niestety zrobię w piątek na zimnym silniku bo wolne mam hehe. Wskazówka co pokazała, to trudno powiedzieć bo jak startuje tak gdzieś koło 80 może mniej z 70, to jak na climatronicu się zagrzeje 90 stopni, to i na wskazówce też rośnie tak samo te 90 to wskazówka koło 140 jest. Sprawdzę jednak rano, ile pokazuje w razie czego, Ale myślę że może czujnik od wskazówki poszedł tylko nie wiem gdzie on jest w b5 1.6 ana 2000r

Edytowane przez Zbuntowany9978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Dziś z rana -6C° podpialen kompa żeby sprawdzić to temperaturę też na zimnym załączam wszystko na filmiku jak to wygląda proszę o ocenę czy jest dobrze. Na wskazówce 80 A na klimatroniku 49 kanał 30 i 51 to samo bo od tylu pod9bno startują. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zamknąć temat robiłem test wskazówek i tak samo się zachowuje wskazówka po prostu się przedstawiła. DZIĘKUJĘ ZA POMOC DLA MSZARK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...