Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie lepsze hamulce do mojej A4 B7 ?


Kamil Sitek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B7 z 2007r 3.0 TDI 280 KM / 584 Nm, niestety czuje, że hamulce seryjne nie wyrabiają, najwyraźniej się grzeją..

A wiec chciałbym wymienić chociaż przednie hamulce na jakies wieksze/lepsze..  Tylko jakie? I czy starczy mi wymiana samego przodu..

Z tego co mi wiadomo mam tarcze: 312mm/255mm ( CHYBA )

Chciałby wymienić na coś wiekszego:-). Co byście polecili i czy ktoś z forum ma może takie zestawy ;).

Co myślicie o poniższym zestawie na przód ?

http://allegro.pl/audi-a4-s4-b6-b7-hamulce-przod-przednie-345-zacisk-i7043233357.html

Edytowane przez Kamil Sitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak 3.0 tdi to raczej masz 320/288. Na forum jest odpowiedni temat odnośnie zmiany hamulców na większe, poczytaj i dowiesz sie wszystkiego.

Edytowane przez siaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.03.2018 o 22:54, Kamil Sitek napisał:

Witam jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B7 z 2007r 3.0 TDI 280 KM / 584 Nm, niestety czuje, że hamulce seryjne nie wyrabiają, najwyraźniej się grzeją..

A wiec chciałbym wymienić chociaż przednie hamulce na jakies wieksze/lepsze..  Tylko jakie? I czy starczy mi wymiana samego przodu..

Z tego co mi wiadomo mam tarcze: 312mm/255mm ( CHYBA )

Chciałby wymienić na coś wiekszego:-). Co byście polecili i czy ktoś z forum ma może takie zestawy ;).

Co myślicie o poniższym zestawie na przód ?

http://allegro.pl/audi-a4-s4-b6-b7-hamulce-przod-przednie-345-zacisk-i7043233357.html

Musisz zapodac 345/300 Ale to juz spory wydatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...