Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BEX Q] Blue Metalic LZ5C Avant s-line 18" / PDC P+T / CLH + DRL/ Heble 345/288


damian_jmj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D 

Od kilku dni jestem posiadaczem Audi A4 B6 z 1.8 T pod maską oczywiście słynny BEX i Quattro na pokładzie. Auto kupiłem osobiście za granicą, jestem 3 właścicielem. Fakt auto ma dużo przejechane bo 270 tys km., ale jest zadbane jak na B6.  Z wyposażenia A4 według mnie jest dobrze wyposażona ;) 

20180331_155331.jpg

Zewnątrz:

- kolor LZ5C - Ocean Blue Metallic

- alufelgi 18- calowe S-Line + opony zimowe Michelin

- całe podwozie w jeden kolor

- zawieszenie S-Line

- czujniki parkowania przód + tył

- szyberdach

- chromowane obwódki wkoło szyb oraz relingi 

- Xenon + spryskiwacze 

- c/l home w halogenach 

Pod maską:

- silnik 1.8 T BEX 190 PS

- quattro

- skrzynia 6-biegowa

- zamontowany filtr powietrza stożkowy K&N wsadzony ori filtr

- wydech z nierdzewki od katalizatora  chwilowo wydech z 2.0 TFSI

- instalacja gazowa Prins, butla w kole   instalacja przerobiona na LPG-Tech wtryski YETI, butla 67l   -   06.18

Wnętrze:

- S-Line(czarna podsufitka, trój ramienna kierownica skóra pikowana)

- 4 x el. szyby

- skórzane siedzenia (elektrycznie pompowane, podgrzewane przód, schowki pod siedzeniami z przodu)

- pakiet światło (podświetlane nogi przód + tył, podświetlane klamki)

- 2 x podłokietnik, z tyłu MC

- nawigacja (niestety tylko w zegarach)

- kolorowy FIS

- tempomat

- lodówka w schowku

- czujnik światła

- lusterko wsteczne fotochromatyczne

- rolety w tylnych szybach

Co do planów to mam już kilka:

- na początek jakiś wirus :D 

- jakieś koła na lato najchętniej 18

- montaż DRL    modeuł dzienne.eu + włącznik DRL   -   07.18

- navi najlepiej RNS-E zobaczę jak to wychodzi cenowo ( lub jakiś android a'la RNS-E)

- jakiś Big break    przód S4 345, tył 288   -   07.18   

- VFIZ

- przerobienie wydechu najlepiej jakiś aktywny

- zewnętrzny S-Line

- koła na zimę 17

- zmiana skóry na częściową skórę + alkantarę/tkaninę speed   fotele S-line tkanina speed, boczki z roletami i blendami BOSE    -   07.18

- zmiana szyberdachu na solardach

- myślę też nad Homelink 

Najprawdopodobniej w między czasie wpadnie dużo innych pomysłów :D 

20180331_155253.jpg

20180331_150110.jpg20180331_150135.jpg

 

wakacje 2018

Znalazłem fajne fotele S-line tylko było zaniedbane ale jeden poranek i siedzenia ogarnięte :D

069af35f4cd6b6c2gen.jpg  a9448685af78c5bdgen.jpg

przed i po ?

0cac88ec619b2e6fgen.jpg  

Świece nadawały się już do wymiany, w między czasie wyczyściłem smoka, zmieniona chłodnica od klimatyzacji i osuszacz.

48a5392cc9e616c7med.jpg

W międzyczasie wpadło DRL i heble przód S4 i tył 288 tutaj podziękowania za zaciski dla  rs dziadek  do tego zamontowane przewody w oplocie HEL

8243b61513b7c670med.jpg

fa9252c6b1588fdemed.jpg

0b2cd13162038b4fmed.jpg

3f9ee8bd596d1890med.jpg

 

 

Edytowane przez damian_jmj
aktualizacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładną kwotę mogę na priv  bo teoretycznie dżentelmen nie mówi i pieniądzach :naughty: a cena była "okazyjna" w tej kwocie ciężko by było znaleźć coś dobrego i pewnego w Polsce, do auta dostałem jeszcze felgi 19 na lato, dla mnie to za duże kolo więc zostaje przy 18 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dywaniki gumowe z Rezew-plast oraz matę do bagażnika. Po świętach wymiana wahaczy i łącznika stabilizatora zdecydowałem się na TRW :)

20180329_113527.jpg20180330_101312.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakacje zakończyły się na plusie ?

Znalazłem fajne fotele S-line tylko było zaniedbane ale jeden poranek i siedzenia ogarnięte :D

069af35f4cd6b6c2gen.jpg  a9448685af78c5bdgen.jpg

 

przed i po ?

 

0cac88ec619b2e6fgen.jpg  

Świece nadawały się już do wymiany, w między czasie wyczyściłem smoka, zmieniona chłodnica od klimatyzacji i osuszacz.

48a5392cc9e616c7med.jpg

W międzyczasie wpadło DRL i heble przód S4 i tył 288 tutaj podziękowania za zaciski dla  rs dziadek  do tego zamontowane przewody w oplocie HEL

8243b61513b7c670med.jpg

fa9252c6b1588fdemed.jpg

0b2cd13162038b4fmed.jpg

3f9ee8bd596d1890med.jpg

Pozdrawiam :)

Edytowane przez damian_jmj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo się nic nie było pisane a trochę się pozmieniało. W listopadzie turbina pojechała do regeneracji, a w głowie pojawił się pomysł zmiany na jakiegoś mocnego klekota :D Tak więc szybko ogarnięte zdjęcia i aukcja. Auto sprzedane i po godzinie telefon od kupującego, że auto stoi na MOP-ie, straciło moc, z tyłu dużo dymu a pod maską wywaliło olej. Tak właśnie skończył się pomysł o dieslu. Laweta pieniądze oddane auto do garażu i naprawa. Pierwsze pomysły co się stało turbina ale po odkręceniu minimalny luz. Wiec przez otwór na świece wsadzony endoskop i wszystko się wyjaśniło. Po odkręceniu głowicy taki widok :suicide_anim:

d11974a09381f1f7gen.jpg

Tłok wypalony, tuleja porysowana, świeca stopiona, lał wtrysk i nie wiadomo który gaz czy benzyna. Decyzja padła na zmianę silnika na drugi. Kupiłem kompletny silnik z osprzętem niby z przebiegiem 170 kkm, do niego wpadł nowy rozrząd INA, wtryskiwacze gazu YETI, komplet uszczelek, śrubki i pudełko pierdółek, olej Motul, nowy płyn do układu chłodzenia. Przy okazji wywaliłem stożek i zamontowałem oryginalny filtr powietrza. Z racji tego że mam warunki i chęci to silnik wymieniłem sam :D może nie wygląda to jak profesjonalny warsztat ale z wymianą silnika sobie poradziłem :whistling: 

4d27eb80b669f6a7gen.jpg

Tak więc chwilowo plany z wirusem i innym modzeniem muszą poczekać :facepalm:  jedyny plus to w międzyczasie dorwałem wydech z 2.0 TFSI i chwilowo będę na tym jeździł ;)

Edytowane przez damian_jmj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2019 o 09:57, damian_jmj napisał:

Temat do zamknięcia, auto sprzedane, przesiadam się na :ON:

czyżby święty Graal bex nie był taki kolorowy jak wszyscy opisują ?! ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...