Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czujnik parkowania


jacekbalcerzak

Rekomendowane odpowiedzi

wraz z kupnem samochodu, nie działały mi czujniki parkowania, wbijając wsteczny slychac stały sygnał z 3sekundy ktory oznacza ze ktorys czujnik jest uszkodzony, jeden z czujników nie cyka, pozostale sprawne, przekladalem nawet czujnik w inna wiązkę i tez nie dziala, chociaż nieraz zaskoczy na chwile i pozniej znow nie dziala. Przymierzam sie do kupna czujnika,  czy musze sugerować sie kodem czujnika : 7H0919275A  czy moge kupić np czujnik z kodem : 7H0919275D  itp? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam ten sam problem. Nie działa mi jeden czujnik (nie słychać go) i w dodatku jest to centralny prawy, co mnie martwi bo muszę ściągać cały zderzak. Powiedz cię mi jak ja mam określić jaki numer czujnika potrzebuje bez ściągania zderzaka?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dudi2000 napisał:

Witajcie, mam ten sam problem. Nie działa mi jeden czujnik (nie słychać go) i w dodatku jest to centralny prawy, co mnie martwi bo muszę ściągać cały zderzak. Powiedz cię mi jak ja mam określić jaki numer czujnika potrzebuje bez ściągania zderzaka?.

Auto z profilu? Przód/tył/wewnętrzny/zewnętrzny zawsze ma numer 7H0919275D. Różnica jest tylko w koszyczkach mocujących z przodu.

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, afroo. napisał:

Auto z profilu? Przód/tył/wewnętrzny/zewnętrzny zawsze ma numer 7H0919275D. Różnica jest tylko w koszyczkach mocujących z przodu.

Dzięki za zainteresowanie, "Auto z profilu?" chodzi Ci o zdjęcie mojego samochdu? ;) bo nie rozumie. Możesz rozwinąć swoją odpowiedź... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz w profilu podane B7 avant ALT 2006 rok. Czujniki w B6 są inne stąd pytanie, czy do tego samochodu z profilu szukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, afroo. napisał:

Masz w profilu podane B7 avant ALT 2006 rok. Czujniki w B6 są inne stąd pytanie, czy do tego samochodu z profilu szukasz.

głupi ja ;) Tak do autka z profilu... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2018 o 19:55, dudi2000 napisał:

głupi ja ;) Tak do autka z profilu... .

i jak koledzy, ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie chcem zakładać nowego tematu wiec sie zapytam tutaj czy jest mozliwosc sprawdzenia modułu parkowania?? czy jest dobry czy poprostu zdechł?? nie chciałbym kupowac w ciemno drugiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a w jaki sposob jak nawet nie moge sie połączyć a co najlepsze jak przekrece zapłon i włącze wsteczny po 2min akumulator zdycha eh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...