Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Moja nowa A4 2.0 TDI-UPDATE 03.04.09 sprężyny H&R i fele 8Jx18(1post)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

witam wszystkich serdecznie :> dolaczam kilka fotek w nowych bucikach 18'' i oponki Dunlop max 225/40

Bylo

b656f14832f564d3m.jpg

Jest

2d5c7c7912510dd9m.jpg

ddcb06b8684fdca9m.jpg

ca8e8705fc9b9af2m.jpg

ca224a224ec63950m.jpg

dbfe7c0cb7249818m.jpg

3076aa29b05478f1m.jpg

Opublikowano

Chyba trzeba troche w dół :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Chyba trzeba troche w dół :gwizdanie:

tez tak mysle i wlasnie dlatego jutro bedzie montaz sprezynek H&R -35 mm :>

Opublikowano

Super wygląd felg, H&R dobry wybór, jak komfort ? dziury, przejazdy po torach etc. ?????? Wzór b. dobrze dobrany do koloru samochodu, gratki.

Opublikowano
  • Autor

Super wygląd felg, H&R dobry wybór, jak komfort ? dziury, przejazdy po torach etc. ?????? Wzór b. dobrze dobrany do koloru samochodu, gratki.

komfort jazdy wpozadku,ale troszeczke twardziej niz na zimowkach, zobaczymy jak bedzie na nowych sprezynach dzieki za koments pozdrawiam

Opublikowano

Kiedyś handlowałem H&R'ami i są super - do czasu komfortowe a potem bardziej sportowe :) nie poszalejesz jak na gwincie ale będzie duża poprawa w trakcji :) dobry zestaw dobry komentarz :)[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 23:15_________________________________________________Zapomniałem zapytać jakie ET i 7,5" ?

Opublikowano
  • Autor

Zapomniałem zapytać jakie ET i 7,5" ?

8x18 ET 30 :)

Opublikowano

Szeroko, ja mam wybór w Advanti 7,5 " x 18" ET 40 czyli ET prawie jak ORI, oponka 225/40/18 Continental Sport Contact 3 - ale czekam na zgodę sponsora na zmianę felunku.

Opublikowano
  • Autor

Szeroko, ja mam wybór w Advanti 7,5 " x 18" ET 40 czyli ET prawie jak ORI, oponka 225/40/18 Continental Sport Contact 3 - ale czekam na zgodę sponsora na zmianę felunku.

tez ladne zestawienie i oponka super :good: masz moze jakies foto tej feli??? myslisz ze to za szeroko?? mnie czeka jeszcze przeglad i zatwierdzenie zmian typu fele i gleba nie ma lekko w niemczech co bys nie zrobil to do przegladu i trzeba placic :thumbdown:

Opublikowano

Za szeroko nie, ładnie wygląda a ja mam VT trochę kiepski ale jest

a6a77b9d930d43a9.jpg

wersja na real z RS6

122b8c002331a16e.jpg

Opublikowano
  • Autor

Za szeroko nie, ładnie wygląda a ja mam VT trochę kiepski ale jest

a6a77b9d930d43a9.jpg

wersja na real z RS6

122b8c002331a16e.jpg

bardzo ladna fela inna niz wszystkie :good: pozdrawiam

Opublikowano

jakieś dziwne to zdjęcie :polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

jakieś dziwne to zdjęcie :polew: :polew:

ktore zdjecie?? moje z 2 str czy to od kolegi vario-tech

Opublikowano

simi na tym felunku wygląda miodnie :good:

jakieś dziwne to zdjęcie :polew: :polew:

ktore zdjecie?? moje z 2 str czy to od kolegi vario-tech

no raczej vario-techa

Opublikowano
  • Autor

simi na tym felunku wygląda miodnie :good:

dzieki jutro beda foty po glebie :kox:

Opublikowano

Fotka na podnośniku u wulkanizatora + kiepski VT, w przyszłym tyg. może wrzucę jak w realu na Advanti 18'' wygląda.

Opublikowano
  • Autor

fotka po glebie w pierwszym poscie, czekam na wasza ocene

Opublikowano

Śliczna kombica "+" za dobór elementów :)

Opublikowano

to ostatnie zdjęcie pod moim komentarzem :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.