Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Moja nowa A4 2.0 TDI-UPDATE 03.04.09 sprężyny H&R i fele 8Jx18(1post)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie to moja nowa audiczka, przesiadlem sie z a6 wiec brakuje troszke luxusu...ale mam nadzieje ze autko bedzie sluzyc

Audi A4 2,0 TDI 140 PS

z wyposazanie to co potrzebne :) pakiet zimowy i oświetleniowy, tempomat, sys inf kierowcy, szyby El, 6 poduszek, ciepłe sportowe siedzenia, El regulacja oparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa, kierownica i galka sportowa-skora, webasto czasowe i na pilota, cieple lusterka, Audi concert, bluetooth, zest.glosno mowiacy z mozliwscia wydawania polecen, clima...

na lato w planie jakies wieksze buciki 18'' i 30 mm do ziemi (czekam na sugestie) a reszta wyjdzie w praniu...troszke mocy dodac... pozdrawiam

031fbcf5b37a7407m.jpg

26d49a9e4dcf090dm.jpg

061b98bad6943b1dm.jpg

3a1c454918688566m.jpg

b656f14832f564d3m.jpg

8085699022d3b625m.jpg

ef1fa9a6a3a86c98m.jpg

UPDATE 04.04.09

Moja A4 po kupnie

b656f14832f564d3med.jpg

Fele 8Jx18 ET30

ca8e8705fc9b9af2med.jpg

Gleba -35 mm H&R sprężynki

1599f7090c3949e4med.jpg

Wiecej fotek jak sie furka umyje :gwizdanie: narazie brak czasu...

Opublikowano

ładny szaraczek :good:

Opublikowano

ładna :good:, mam ten sam pakiet z kierą, gałką od s-line i siedzenia sportowe

jaki masz przebieg i z którego miesiąca 2005 jest autko???

Opublikowano

Ładna i podobna do Avanta madasa :)

Opublikowano

ładna sztukaale bez relingów to nie prawdziwy avant :tongue4: kupiłeś w PL czy DE?

Opublikowano

ja też mam taką kierę + gałkę i ręczny w skórze :good: , tylko fotele u mnie wersja "basic" :confused4: Ale na nie też przyjdzie pora...

Ogólnie furka bardzo w porządku, proponuję dorzucić jeszcze RNS-E ;)

Opublikowano

ładny Avant ....wrzuciłbym RNS E i ładną fele na początek :wink4:

Ładna i podobna do Avanta madasa :)

może troszku ale raczej nie :naughty:

Opublikowano

fajna furka, właśnie się miałem madasa pytać czy mu nikt fury nie podprowadził

Opublikowano
  • Autor

witam was sedrecznie autko kupilem z przebiegiem 77 tys na koncu roku ale teraz juz prawie 90 doganiam :) tzn 86 na budziku tu tez mam pytanie rozrzad juz czy przy 120??

autko jest z czerwca 2005 kupione w de

jeszcze pytanko jakie fele proponujecie i firme w rozmiarach 17-18 no i odpowiednie oponki do tego

Opublikowano
  • Autor

masz antenę GPS na dachu...... :mysli:

:mysli:przynajmniej tak wyglada jak GPS i byla tak oryg

Opublikowano

też to mam tak oryginalnie i nie wiem od czego to jest czy może tylko atrapa :mysli: bo z tego co wiem to odbiornik GPS jest zamontowany pod zegarami...

Opublikowano

to może być antena od GSM :mysli:

Opublikowano

GSM to przecież normalnie z tel. odbiera :mysli:

:no: , jak masz zestaw telefoniczny to masz antenę na dachu, przynajmniej ja tak mam

_________________________________________________

a z tego co widzę Simi ma zest. tel. czyli to jest antena GSM

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dokladnie mam zestaw telefoniczny reagujacy na glos i pewnie po to ta natenka w kazdym razie sympatyczna nie odstaje ;)[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 19:11_________________________________________________jesli ktos z was mial by chwilke to czekam na sugestie dotyczace gleby ( o ile i jakim sposobem) i o buciki na lato ( rozmiar mark itp)

Opublikowano

Ładne autko. Gratulacje

GSM to przecież normalnie z tel. odbiera :mysli:

:no: , jak masz zestaw telefoniczny to masz antenę na dachu, przynajmniej ja tak mam

_________________________________________________

a z tego co widzę Simi ma zest. tel. czyli to jest antena GSM

potwierdzam , u mnie tak samo

Opublikowano

też to mam tak oryginalnie i nie wiem od czego to jest czy może tylko atrapa :mysli: bo z tego co wiem to odbiornik GPS jest zamontowany pod zegarami...

Niet, to antena GPS lub GPS/GSM. Pod zegarami maja sedany.

Opublikowano

Zapraszam serdecznie do udziału w konkursie

:good:

>> Najładniejsza A4 na forum <<

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.