Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4b7 1.6 alz


Siwy740

Rekomendowane odpowiedzi

Przygasanie w momencie zejścia obrotów auto ma przebieg 67 tys.km wymieniłem świece kable  czujnik położenia wału i walka rozrządu nowy egr sonda diagnostyczna i regulacyjna też nowe przepustnica czyszczona i zaadaptowana brak błędów na kompie proszę o wskazówki może ktoś miał taki problem????Obstawiam przepustnice bo po czyszczeniu zrobiło się gorzej ale sam nie wiem.....Najgorzej jest podczas jazdy gdy wysprzeglam na Luz?

VID_20180411_131403601.mp4

Edytowane przez Siwy740
Bład
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Duzo mozna wymienic lub wyszyscic ale ten typ tak ma po prostu. Ale przy 67 tys to dziwna sprawa. U mnie problem zaczal wystepowac przy 230 tys. Wiec twoj przebieg moze nie byc  prawdziwy. Ostatnio ktos na forum pisal ze przepustnice wymienil i nie poprawilo sie. Radze sie przyzwyczaic. 

Edytowane przez wielkiszu666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

U mnie występował ten problem tylko przy przebiegu 170 tys . Po remoncie silnika problem znikł . Gdzieś kiedyś czytałem ze winowajca są jakieś "klapki i uszczelnki " na kolektorze dolotowym które się nie do końca otwierają i zamykają . Na początek zrzucił bym kolektor, wstawił tam nowe uszczelki i to wszystko wyczyścił . Pozdrawiam

Edytowane przez rasiak94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...