Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Łożyska alternatora - prośba


Lastk

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, wiecie może jakie łożyska można zamiennie zastosować w tym alternatorze Bosch 0 124 525 530 ? Nr OE to: 03G903016E.

Wg Boscha komplet dwóch łożysk ma numer F00M147823 ale nigdzie nie idzie tego dostać :facepalm: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Szukasz łożysk po numerze oryginału alternatora? Nie łatwiej zobaczyć numer łożyska? Znajdziesz go na łożysku i zaczyna sie od 6--- i będzie miał 4 cyfry. Przy okazji warto zmienić też pierścienie na komutatorze, rolkę i regulator. Polecam jednak oddać ten alternator jakiemuś fachowcowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, corradoowner napisał:

Serio? Szukasz łożysk po numerze oryginału alternatora? Nie łatwiej zobaczyć numer łożyska? Znajdziesz go na łożysku i zaczyna sie od 6--- i będzie miał 4 cyfry. Przy okazji warto zmienić też pierścienie na komutatorze, rolkę i regulator. Polecam jednak oddać ten alternator jakiemuś fachowcowi.

Szukam łożysk po numerze Boscha czyli tak jak pusałem wcześniej 0124525530. Jutro go rozbieram, kiedyś kupowałem w starym audi przed rozbiórką i nie miałem problemu by je kupić. Mam już kupione pierścienie i regulator napięcia, kupiłem też standardowe łożyska 60032RS oraz 63032RS od FAGa -  zobaczymy. Dam Wam znać czy mamy tam te łożyska czy inne. Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozbierzesz alternator i okaże się, że to nie te to możesz je wymienić. Są tam standardowe łożyska, które kupisz w każdym sklepie z łożyskami. Powodzenia w naprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, corradoowner napisał:

Jak rozbierzesz alternator i okaże się, że to nie te to możesz je wymienić. Są tam standardowe łożyska, które kupisz w każdym sklepie z łożyskami. Powodzenia w naprawie.

Ok, dzięki. Dam znać czy to będą te łożyska, które kupiłem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem z łożyskami. W oryginale siedzą łożyska 6003du8 NSK czyli 60032RS oraz  bb10633a SKF czyli 63032RS. Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...